Šuplíkový mrazák Bosch GSN58VWEV, NoFrost OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Šuplíkový mrazák Bosch GSN58VWEV, NoFrost Šuplíkový... více informací »
Šuplíkový mrazák Bosch GSN58VWEV
Značka: neuvedeno
18 041 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Šuplíkový mrazák Bosch GSN58VWEV, NoFrost Šuplíkový...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Šuplíkový mrazák Bosch GSN58VWEV, NoFrost Šuplíkový mrazák Bosch GSN58VWEV se stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Jeho celková kapacita je 365 l, zajišťuje tedy dostatečné množství prostoru pro uskladnění vašich oblíbených potravin. Energetická třída tohoto mrazáku je E, což ušetří vaše finance. Stop námraze NoFrost technologie zamezí vzniku námrazy, která se těžko odstraňuje, což ušetří váš čas. MultiAir Flow se stará o rovnoměrnou distribuci chladného vzduchu do všech koutů mrazničky a zajišťuje dokonalé podmínky pro skladování potravin. Vnitřní úspořádání Vnitřní prostor je rozdělen 5 zásuvkami a 3 poličkami s výklopnými víky. Díky transparentním materiálům budete moci vidět dovnitř, což bude vést k ulehčení hledání. Můžete si vnitřní prostor přizpůsobit přesně podle vašich preferencí a aktuálních potřeb. Skvělé skladnovací podmínky SuperMrazení se postará o čerstvě přidané potraviny, které budou rychleji zmraženy, tak aby si uchovaly svou chuť, nutriční hodnoty a déle vydržely. Technologie FreshSense se postará o bezchybné uskladnění vašich potravin, díky nastavení ideálního klimatu, o které se postará pomocí speciálních senzorů.Tento vynikající produkt Šuplíkový mrazák Bosch GSN58VWEV, je k sehnání snadno tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii mrazáky. Najděte si parádní kousky z této rubriky za parádní cenu! Dodavatel neuvedeno dlouhodobě dodává top sortiment.. Máme toho více, mrkněte také na více skvělých kousků od výrobce neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Ve slevě tento kus Šuplíkový mrazák Bosch GSN58VWEV, NoFrost OBAL POŠKOZEN od oblíbené značky se zárukou kvality neuvedeno máte možnost dostat tady teď ve výhodné akci! Cenově vychází na 18 041 Kč.