Šuplíkový mrazák Candy CCTUS 544IWHN VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Šuplíkový mrazák CANDY CCTUS 544IWHN Mrazení je moderní a... více informací »
Šuplíkový mrazák Candy CCTUS
Značka: neuvedeno
6 699 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Šuplíkový mrazák CANDY CCTUS 544IWHN Mrazení je moderní a...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Šuplíkový mrazák CANDY CCTUS 544IWHN Mrazení je moderní a spolehlivý způsob, jak dlouhodobě uchovávat potraviny. Běžný mrazák vám ​však nemusí stačit a vy budete potřebovat rozšířit svou mrazicí kapacitu. Šuplíkový mrazák Candy CCTUS 544IWHN je skvělou volbou zejména pro obyvatele bytů. Kompaktní & Elegantní Díky svým kompaktním rozměrům se vejde i pod kuchyňskou linku. Nebude vám tak nikde zavazet a zároveň vám poskytne mrazicí prostor o objemu 82 l. Na první pohled zaujme svou elegantní a jednoduchou konstrukcí, která zapadne do každého moderního interiéru. Vše na dosah K uložení všech potravin vám pomůžou 4 plastové zásuvky, díky kterým si udržíte přehled i v případě, že bude mrazák plný. Mrazicí výkon mrazáku Candy vám umožní zamrazit až 4 kg potravin během 24 hodin. Zajímavý výrobek Šuplíkový mrazák Candy CCTUS 544IWHN VADA VZHLEDU, ODĚRKY jde sehnat ještě tady na našem webu v kategorii mrazáky! Nyní si můžete koupit jiné produkty ve zmiňované kategorii v bezva akci. Máme toho více, máme v nabídce další kvalitní produkty od dodavatele neuvedeno. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel neuvedeno má top produkty.. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Super výrobek Šuplíkový mrazák Candy CCTUS 544IWHN VADA VZHLEDU, ODĚRKY od dodavatele zboží neuvedeno jednoduše můžete najít právě nyní na našich stránkách levně! Zrovna nyní za cenu 6 699 Kč.