Šuplíkový mrazák Gorenje F39FPW4

Šuplíkový mrazák Gorenje F39FPW4 Skříňový mrazák Gorenje F39FPW4 se stane nedílnou součástí menších domácností a příbytků. Svou... více informací »
Šuplíkový mrazák Gorenje F39FPW4
Značka: Gorenje
4 690 Kč
Ověřit dostupnost
Šuplíkový mrazák Gorenje F39FPW4 Skříňový mrazák Gorenje F39FPW4 se stane nedílnou součástí menších domácností a příbytků. Svou...

Šuplíkový mrazák Gorenje F39FPW4 Skříňový mrazák Gorenje F39FPW4 se stane nedílnou součástí menších domácností a příbytků. Svou energetickou třídou spadá do kategorie F, což ušetří vaše finance. K dispozici nabídne prostory o objemu 61 l, do kterých se vejde vše potřebné. Úsporný a výkonný Vnitřní prostory mrazáku jsou vybaveny 3 transparentními zásuvkami, díky kterým budete mít dokonalý přehled o jejich obsahu. Mraznička dokáže za 24 hodin zmrazit až 3 kg čerstvých potravin a v případě výpadku proudu či nečekané poruše je akumulační doba zařízení úctyhodných 8 hodin. Mechanické ovládání Mrazák je vybaven intuitivním mechanickým ovládáním, díky kterému nastavíte požadovanou teplotu rychle a snadno. Mrazák vyžaduje manuální odmrazování.

Vysoce kvalitní produkt Šuplíkový mrazák Gorenje F39FPW4 od výrobce se skvělou pověstí Gorenje pohodlně dostanete právě teď v nabídce ve výprodejové akci! Nyní získáte od 4 690 Kč.