Sušička ovoce ETA Fresa 6301 90000, 8 plátů

Sušička ovoce ETA Fresa Milujete sušené ovoce, zvlášť třeba v zimních měsících, kdy to čerstvé není úplně ono, nebo máte rádi sušené maso,... více informací »
Sušička ovoce ETA Fresa 6301 90000
Značka: Eta
1 384 Kč
Ověřit dostupnost
Sušička ovoce ETA Fresa Milujete sušené ovoce, zvlášť třeba v zimních měsících, kdy to čerstvé není úplně ono, nebo máte rádi sušené maso,...

Sušička ovoce ETA Fresa Milujete sušené ovoce, zvlášť třeba v zimních měsících, kdy to čerstvé není úplně ono, nebo máte rádi sušené maso, které si pak dáváte jako pochoutku při večerním sledování televize? Se sušičkou značky ETA si budete moci usušit přesně to, co máte tak rádi a navíc si můžete být jisti, že takto usušené suroviny jsou zcela 100%, a bez přidaných cukrů. Pro ovoce, zeleninu,… Měli jste v létě velkou úrodu na zahrádce a nestíháte všechno zpracovat nebo sníst? Pak není nic jednoduššího než si pořídit sušičku, díky které nejen že veškerou úrodu zpracujete, ale takto usušené ovoce či zeleninu v zimě určitě velmi oceníte. Průhledné provedení Přístroj tvoří osm průhledných plat, takže při sušení budete mít maximální přehled o jeho průběhu. Plasty jsou BPA FREE, což vám dává jistotu, že jsou bezpečné a neobsahují žádné škodlivé látky. Nastavitelná teplota Teplotu si zvolíte přesně podle toho, co právě sušíte, teplota je totiž nastavitelná v rozmezí od 35 do 70 °C. S praktickou funkcí časovače si zase můžete nastavit dobu, po kterou má sušička zůstat v provozu. Časovač umožňuje nastavení od 2 do 48 hodin, a jakmile vámi zvolený čas vyprší, přístroj vás na to upozorní zvukovým signálem. Přehledný displej Přehledný LED displej na přední straně přístroje zobrazí jak nastavenou, tak zbývající dobu sušení. Díky pojistce proti přehřátí nemusíte mít obavy ani o vaši bezpečnost, a sušičku můžete nechat běžet třeba i přes noc.Kvalitní a žádaný kousek Sušička ovoce ETA Fresa 6301 máte možnost pořídit aktuálně tady u nás v oblíbené sekci sušičky ovoce. Pořiďte si ještě jiné produkty z této populární rubriky za výprodejovou cenu. U zákazníků oblíbená značka Eta svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní sortiment. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete více skvělých kousků značky Eta. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní kousek Sušička ovoce ETA Fresa 6301 90000, 8 plátů od top značky Eta získáte právě nyní za báječnou cenu! Nyní zakoupíte za 1 384 Kč.