Sušička prádla AEG FiberPro T9DBE69SC 3DScan VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má promáčklý pravý bok. Sušička prádla AEG FiberPro T9DBE69SC 3DScan... více informací »
Sušička prádla AEG FiberPro T9DBE69SC
Značka: neuvedeno
18 051 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má promáčklý pravý bok. Sušička prádla AEG FiberPro T9DBE69SC 3DScan...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má promáčklý pravý bok. Sušička prádla AEG FiberPro T9DBE69SC 3DScan Sušička prádla AEG FiberPro T9DBE69SC 3DScan bude vaším nenahraditelným pomocníkem. Řadí se do energetické třídy A+++, která vám významně uleví na domácích výdajích, navíc je velice šetrná k životnímu prostředí. Maximální kapacita činí úctyhodných 9 kg prádla. S naprostým přehledem tak uspokojí potřeby celé rodiny. Kontrola vlhkosti s technologií 3DScan optimalizuje proces sušení Systém FiberPro s technologií 3DScan měří vlhkost uvnitř oděvů a podle toho upravuje délku sušení. Využívá senzory detekující vlhkost do úplné hloubky vláken. To zaručí dokonalý výsledek i u oděvů ze silné či vícevrstvé látky. Každé sušení tedy probíhá opravdu důkladně a zároveň šetrně. Sušička AEG je vhodná také pro péřové bundy, protože jim uchová svůj vzhled a také až o celou třetinu vyšší tepelnou izolaci než při pouhém sušení na vzduchu. Po programu Mix XL si můžete vzít oblečení rovnou na sebe Program Mix XL se vyznačuje optimalizovaným prouděním vzduchu a rozvodem tepla, a tak precizně usuší bavlnu, syntetiku, ale také obojí dohromady. Náplň už tedy nemusíte třídit. Oblečení vyjmete ze sušičky o 30 % méně zmačkané a příjemné na dotek, takže je připravené k okamžitému nošení. AbsoluteCare® se s maximální péčí postará o všechny druhy materiálů Jedinečná technologie AbsoluteCare® vám umožní sušit jakýkoli druh tkaniny. Nebojte se naplnit sušičku jemnými halenkami či vlněnými svetry, které by jinak skončily na sušáku. S nabízenými programy na míru dosáhnete vždy dokonalých výsledků, aniž by se prádlo poškodilo. Přizpůsobte chod sušičky svému časovému režimu Už i takové spotřebiče, jako pračky a sušičky, se dočkaly moderních prvků vedoucí k maximálnímu komfortu jejich uživatele. Objevujte nové možnosti péče o prádlo s aplikací My AEG Care. Sušičku můžete spustit odkudkoli a kdykoli pouhým dotykem. A nejen to. Aplikace vám při hledání vhodného programu dokonce nabídne vhodné doporučení pro vaše oblečení. Jakmile zvolený cyklus skončí, aplikace vám o tom dá vědět. Bezpečné a úsporné sušení za nízkých teplot Technologie tepelného čerpadla AEG SensiDry odstraňuje vlhkost z tkanin už při poloviční teplotě než běžné sušičky, aniž by výrazně prodlužovala dobu sušení. Oblečení tak není vystaveno zbytečně vysokým teplotám a udržuje si déle svůj vzhled a kvalitu. Nízké teploty navíc pomáhají šetřit energii.
Zlevněný kousek Sušička prádla AEG FiberPro T9DBE69SC pořídíte bez problémů tu na našem webu zařazený v kategorii sušičky 9 kg. Nyní si můžete pořídit další produkty ve zmíněné kategorii v akci.

Tento unikátní výrobek Sušička prádla AEG FiberPro T9DBE69SC 3DScan VADA VZHLEDU, ODĚRKY od známého předního výrobce neuvedeno snadno seženete ještě dnes za akční cenu. Momentálně v akci za 18 051 Kč.