Sušička prádla Beko DS8539TU, 8kg OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Oceněná časopisem dTest V nezávislém testování... více informací »
Sušička prádla Beko DS8539TU
Značka: neuvedeno
12 436 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Oceněná časopisem dTest V nezávislém testování...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Oceněná časopisem dTest V nezávislém testování spotřebitelského magazínu dTest získal tento model sušičky prádla známku Značka kvality. Maximální hygiena prádla Sušička dokáže prádlo dokonale vysušit a a zároveň zajistit maximální hygienu. UV světlo HygieneShield napomáhá odstranit veškeré bakterie a viry z prádla. Jde to i bez žehlení Automatický systém proti zmačkání prádla vám ušetří práci s žehlením. Šetrné otáčení bubnu minimalizuje pomačkání prádla na minimum. Konec ztraceným ponožkám Vnitřní LED osvětlení bubnu je dobrá vychytávka na zapomenuté kousky prádla. Perfektně osvětlí celý buben, takže páry ponožek už budou konečně kompletní. Péřové oblečení i deky Speciální program se postará o dokonalé sušení péřového oblečení i dek. Během sušení jsou výplně dek i peří jemně načechrávány tak, aby se usušily bez tvorby žmolků. Žádné vylévání zásobníku Sušička ušetří plno práce s prádlem a aby ji nenahradila práce se sušičkou, můžete všechny sušičky Beko připojit na odpad. Tím pádem se zbavíte vylévání zásobníku na kondenzát a sušení už bude opravdu bez starosti. Méně energie, delší životnost S tepelným čerpadlem EcoGentle™ si vaše prádlo zachová svůj vzhled a navíc bude dokonale usušené. Prádlo se tak suší při nižších teplotách, díky kterým oblečení neztrácí svou barvu a tvar. Navíc spotřebuje méně energie. Snadné čištění bez akrobatických výkonů U sušiček Beko nemusíte podávat výkony hodné hadích žen. Oba filtry vzduchu jsou snadno přístupné, takže je bez obtíží vyčistíte, čímž vám sušička poděkuje svou dlouhou životností. Tento velmi žádaný produkt Sušička prádla Beko DS8539TU, 8kg OBAL POŠKOZEN můžete získat právě nyní tu na našem webu ve známé sekci sušičky 8 kg. Pořiďte si unikátní zboží ve zmiňované rubrice za extra cenu. Oblíbený dodavatel neuvedeno vás a vaše blízké obohatí o vynikající sortiment za báječnou cenu! Nabídka platí do vyprodání zásob.

Hodně žádaný produkt Sušička prádla Beko DS8539TU, 8kg OBAL POŠKOZEN od známého výrobce neuvedeno pohodlně pořídíte právě nyní na našich stránkách za nejnižší cenu. V akci od 12 436 Kč.