Sušička prádla Beko EDS7512CSGX, A+++, 7 kg VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci levé strany. Buben AquaWawe Máte oblečení, s kterým jste toho... více informací »
Sušička prádla Beko EDS7512CSGX
Značka: neuvedeno
8 591 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci levé strany. Buben AquaWawe Máte oblečení, s kterým jste toho...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci levé strany. Buben AquaWawe Máte oblečení, s kterým jste toho mnoho prožili a chcete, aby vydrželo co nejdéle? Buben AquaWave® se speciální strukturou povrchu dokonale pečuje o vaše oblečení a zároveň ho vypere lépe než běžný buben. Vaše oblečení tak bude čistější a vydrží déle Suché, hebké i voňavé Sušička dokáže prádlo dokonale vysušit a zajistit, aby bylo nejen krásně měkké, ale i voňavé. Vyberte s jednu z vůní kapslí Beko, vložte ji do sušičky, a pak už můžete jen relaxovat v ráji hebkého a voňavého povlečení. Méně energie, delší životnost Sušička je vybavená tepelným čerpadlem EcoGentle™, které prádlo dokonale usuší, ale zároveň si prádlo zachová svůj vzhled. Sušení je vykonáváno při nižších teplotách přesně tak, aby oblečení neztrácelo svoji barvu a tvar, a navíc spotřebuje méně energie. Dětský zámek Pokud máte v domácnosti malé děti, asi víte, jak jsou pro ně lákavé čudlíky všech spotřebičů. Proto je sušička vybavena dětským zámkem, který zabrání přenastavení programu v průběhu sušení. Zabrání přenastavení programu. Perfektní sušení Sušička je vybavena speciálními senzory, které kontrolují teplotu sušení tak, aby s každým typem textilie bylo zacházeno, jak potřebuje. Šetrně tak usušíte džíny, jemné tkaniny i vlnu, aniž by došlo k jejich vyblednutí či poškození. Jde to i bez žehlení Automatický systém proti zmačkání prádla vám ušetří práci s žehlením. Šetrné otáčení bubnu minimalizuje pomačkání prádla na minimum. Konec ztraceným ponožkám Vnitřní LED osvětlení bubnu je dobrá vychytávka na zapomenuté kousky prádla. Perfektně osvětlí celý buben, takže páry ponožek už budou konečně kompletní. Košile připraveny bez žehlení Pro ty, u kterých je košile na denním pořádku, je zde velký pomocník v podobě programu Košile. Díky nízké teplotě a speciálním pohybům bubnu je o košile postaráno a jsou chráněny před pomačkáním. Žádné vylévání zásobníku Sušička ušetří plno práce s prádlem a aby ji nenahradila práce se sušičkou, můžete všechny sušičky Beko připojit na odpad. Tím pádem se zbavíte vylévání zásobníku na kondenzát a sušení už bude opravdu bez starosti.

Tento výjimečný produkt Sušička prádla Beko EDS7512CSGX, A+++, 7 kg VADA VZHLEDU, ODĚRKY od známé kvalitní značky neuvedeno máte možnost dostat v aktuální nabídce trvale výhodně! Nyní lze objednat jen za 8 591 Kč.