Sušička prádla Gorenje DE72/G, A++

Jednoduché rozhraní Uživatelsky jednoduché rozhraní s centrálně umístěným ovladačem umožňuje začít praní pouze ve třech jednoduchých... více informací »
Sušička prádla Gorenje DE72/G
Značka: Gorenje
9 939 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduché rozhraní Uživatelsky jednoduché rozhraní s centrálně umístěným ovladačem umožňuje začít praní pouze ve třech jednoduchých...

Jednoduché rozhraní Uživatelsky jednoduché rozhraní s centrálně umístěným ovladačem umožňuje začít praní pouze ve třech jednoduchých krocích; zapněte pračku, zvolte program a stiskněte tlačítko start! Ačkoli neobsahuje podmenu pro výběr extrafunkcí a nastavení, máte možnost vybrat nastavení na velkém dotykovém rozhraní, díky čemuž se vaše oblečení vypere tak, jak to máte rádi. TwinAir Dokonce i největší kusy prádla budou hned po vyjmutí ze sušičky měkké, rovnoměrně vysušené a méně zmačkané díky tomuto patentovanému obousměrnému systému foukání vzduchu. Zauzlované prostěradla či jiné ložní prádlo je odteď minulostí. . Silný a zároveň tichý motor Technologie této sušičky zajišťuje sušení každého typu látky tím nejlepším způsobem vytvořením optimální kombinace teploty, otáčení bubnu a času. oto nastavení je možné dále přizpůsobit různými režimy sušení, které vám umožňují najít tu správnou kombinaci pro Vaše potřeby. Program AirRefresh Speciální program pro osvěžení vašeho oblečení po sportovních činnostech nebo po večeři v restauraci. Čerstvý vzduch pomáhá odstranit nepříjemné pachy, vůni jídla či cigaret. Vaše oblečení bude připraveno na nošení a téměř takové svěží jako čerstvě oprané jen za 30 minut. Tepelné čerpadlo Sušičky s tepelným čerpadlem se vyznačují vysokou energetickou účinností, která výrazně šetří energii a prádlo suší mnohem šetrnější než běžné sušičky. Teplota v sušičce s tepelným čerpadlem dosahuje přibližně 50 °C, což umožňuje vysušit téměř všechny oděvy a zároveň zabraňuje jejich nadměrnému vysušení a sražení. Odložený start Naprogramujte začátek procesu sušení a nechte sušičku pracovat vždy, když je to nejvýhodnější, například když je elektřina levnější. Oblečení se suší na předem nastavenou úroveň a je připraveno k žehlení nebo uložení do skříně. Program pro dětské oblečení Někdy se může stát, že drobné dětské oblečení pro miminka zůstane trochu vlhké dokonce i na konci sušícího cyklu. Tento speciální program je určen pro to, aby i každý poslední kousek zůstal ideálně vysušen a dokonce i méně pomačkán. Minimální žehlení Nemáte čas na okamžité vyložení sušičky? Sušičky WaveActive Vám pravidelně každé 3 hodiny obrátí prádlo po dokončení cyklu, aby se tím zabránilo jeho nechtěnému pomačkání. Hladká dvířka Velká dvířka vyrobeny z jednoho kusu plastu zajišťují stabilitu a zabraňují otravnému vrzání nebo skřípání. Otevírají se až do 180 stupňů, díky čemuž je vyjímání prádla z bubnu co nejjednodušší. Dvířka jsou navíc bez viditelných šroubů, což usnadňuje čištění.
Diskontní výrobek lze zakoupit snadno na našich stránkách zařazený v kategorii pračky a sušičky. Připravili jsme ostatní produkty z této oblíbené kategorie za výhodné peníze! To není vše, u nás nabízíme více. Mrkněte na další kvalitní produkty od značky Gorenje. Najdete je níže na této stránce. Oblíbený dodavatel Gorenje svým zákazníkům dodává velmi kvalitní zboží Však to vidíte sami.

Žádaný výrobek Sušička prádla Gorenje DE72/G, A++ od známé kvalitní značky Gorenje jednoduše pořídíte na našich stránkách nyní za skvělou cenu! Cenově vychází na 9 939 Kč.