Sušička prádla Whirlpool W7 D84WB EE, A+++, 8kg

Výkonný pomocník Sušička prádla Whirlpool W7 D84WB EE nabízí kapacitu pro až 8 kg prádla na sušení. Na výběr máte hned z 15 programů, mezi... více informací »
Sušička prádla Whirlpool W7 D84WB EE
Značka: Whirlpool
16 806 Kč
Ověřit dostupnost
Výkonný pomocník Sušička prádla Whirlpool W7 D84WB EE nabízí kapacitu pro až 8 kg prádla na sušení. Na výběr máte hned z 15 programů, mezi...

Výkonný pomocník Sušička prádla Whirlpool W7 D84WB EE nabízí kapacitu pro až 8 kg prádla na sušení. Na výběr máte hned z 15 programů, mezi kterými určitě najdete vždy ten nejvhodnější pro danou náplň bubnu. 6. smysl Technologie 6. smysl přináší kombinaci výkonného sušení s velkou úsporou energie. I přes vysoký výkon se nemusíte bát, že by se vám sušení prodražilo. Naopak. Navíc bude o vaše prádlo postaráno s tou nejlepší péči. Uvnitř bubnu jsou provětrávací žebra, která nadnášejí prádlo. Tím je zajištěno šetrnější sušení a snížené riziko poškození. Funkce FreshCare+ Máte prádlo v sušičce, ale nestihnete jej vyndat hned po skončení programu? Nic se neděje. Díky funkci FreshCare+ se nemusíte bát, že by prádlo, čekající v sušičce pár hodin, bylo pomačkané či zatuchlé. Systém prádlo pravidelně obrací, aby tím nevzniklo pomačkání a zároveň zabraňuje vytváření bakterií. Zlevněný produkt pořídíte rovněž tady na našich stránkách ve známé sekci pračky a sušičky! Mrkněte na oblíbené produkty ve zmiňované rubrice za extra cenu! Tato vyjímečná značka Whirlpool nabízí vynikající produkty To není všechno, u nás vám nabízíme více! Mrkněte na další zboží značky Whirlpool. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní kousek Sušička prádla Whirlpool W7 D84WB EE, A+++, 8kg od známého dodavatele Whirlpool jde nakoupit v naší online nabídce pořád výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 16 806 Kč.