Swissten sluchátka Hurricane, šedá

Bezdrátová sluchátka Swissten Hurricane Sluchátka Swissten Hurricane jsou určena pro ty, co milují poslech hudby kdekoli a kdykoli a současně i pro ty,... více informací »
Swissten sluchátka Hurricane
Značka: Swissten
899 Kč
Ověřit dostupnost
Bezdrátová sluchátka Swissten Hurricane Sluchátka Swissten Hurricane jsou určena pro ty, co milují poslech hudby kdekoli a kdykoli a současně i pro ty,...

Bezdrátová sluchátka Swissten Hurricane Sluchátka Swissten Hurricane jsou určena pro ty, co milují poslech hudby kdekoli a kdykoli a současně i pro ty, co vyžadují maximální pohodlí. Sluchátka vydrží v plném provozu několik hodin a následně je jednoduše opět dobijete pomocí USB-C. Tak neváhejte a začněte si vychutnávat oblíbené písničky s unikátním zvukem. Dlouhá výdrž na jedno nabití Bezdrátový přenos, třeba z vašeho mobilního telefonu, zajistí funkce Bluetooth a s výdrží baterie, která je u těchto sluchátek až 14 hodin budete moci poslouchat oblíbené songy a podcasty při cestách do práce a z práce, na dovolenou nebo i při sportování. Několik možností Když vám dojdou oblíbené písničky z mobilního telefonu nebo je nechcete poslouchat pořád dokola, můžete využít nějakou oblíbenou rádiovou stanici, protože sluchátka disponují FM tunerem. Další možností je poslech z paměťové karty, na kterou je přímo ve sluchátkách slot, a to konkrétně pro kartu o kapacitě 32 GB, což vám umožní uložit opravdu hodně songů. Vysoký komfort Stejně tak pohodlně můžete při cestách nebo sportu telefonovat s přáteli nebo rodinou pomocí funkce handsfree. O pohodlí při vašich aktivitách se postará ergonomický tvar sluchátek s měkkými náušníky, takže se můžete spolehnout na to, že si poslech nebo telefonování plně vychutnáte a bez otlaků uší. Výjimečný a žádaný produkt máte možnost sehnat v pohodě na stránkách zařazený v sekci audio. Nyní pořídíte zcela nové kusy z této populární sekce za extra cenu.

Kvalitní a levný výrobek Swissten sluchátka Hurricane, šedá od přední společnosti Swissten můžete sehnat právě teď v naší nabídce extra výhodně. Produkt nakoupíte teď u nás za 899 Kč.