Switch Tenda S16, 16-port

Rozšiřte svou Wi-Fi síť Přepínač Tenda S16 poskytuje jednoduché a ideální řešení pro rozšíření sítě pro velké domy,... více informací »
Switch Tenda S16
Značka: TENDA
623 Kč
Ověřit dostupnost
Rozšiřte svou Wi-Fi síť Přepínač Tenda S16 poskytuje jednoduché a ideální řešení pro rozšíření sítě pro velké domy,...

Rozšiřte svou Wi-Fi síť Přepínač Tenda S16 poskytuje jednoduché a ideální řešení pro rozšíření sítě pro velké domy, budovy nebo byty. K přepínači lze zapojit až 15 zařízení, od počítačů až po tiskárny. Šetří místo Díky malému rozměru ho můžete snadno umístit na jakýkoliv rovný povrch. Nebude zabírat příliš místa. Elegantní a stylový design Krásný bíločerný design se hodí do každého interiéru. S rozměry 218 x 138 x 41,6 mm se vejde na každý stůl. Vysoká odolnost Konstrukce přepínače je zaměřena na dobré odvádění tepla. Navíc je vyrobena z nehořlavých materiálů, což umožňuje přepínač S16 používat i v nehostinném prostředí. Automatická detekce křížení Každý port může automaticky zjistit, zda propojení vyžaduje přímé nebo křížové připojení. Kromě toho se přepínač automaticky učí vaše požadavky a aktualizuje MAC adresy, aby se zlepšil výkon vaší sítě. Zcela unikátní produkt Switch Tenda S16, 16-port můžete najít bez obtíží tady na našem webu umístěný v kategorii notebooky. Nyní získáte skvělé zboží ve zmiňované sekci za příznivou cenu! U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další kvalitní kousky značky TENDA. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Switch Tenda S16, 16-port od známé společnosti TENDA snadno můžete pořídit bezpečně online ve výprodejové akci. Nyní pořídíte jen za 623 Kč.