Tablet Lenovo TAB M10 2nd 10.1″, 4GB, 64GB (ZA6W0035CZ)

Elegantní tablet Lenovo TAB M10 2nd Moderně vypadající tablet od Lenova ocení každý, kdo hledá zařízení s dobrým výkonem na doma i na cesty. S... více informací »
Tablet Lenovo TAB M10
Značka: Lenovo
4 840 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní tablet Lenovo TAB M10 2nd Moderně vypadající tablet od Lenova ocení každý, kdo hledá zařízení s dobrým výkonem na doma i na cesty. S...

Elegantní tablet Lenovo TAB M10 2nd Moderně vypadající tablet od Lenova ocení každý, kdo hledá zařízení s dobrým výkonem na doma i na cesty. S 10,1″ displejem s HD rozlišením a dvojicí reproduktorů si užijete své oblíbené písně a videa. Bude tak zdrojem zábavy pro celou rodinu. Obraz ve vysokém rozlišení Díky celokovovému krytu vypadá tablet stylově a zároveň neztrácí nic na své funkčnosti. Displej zabírá takřka 85 % celkové obrazovky, takže si můžete být jisti, že vás jeho 10,1″ FullHD obraz zcela pohltí. K tomu je opatřen osmijádrovým procesorem MediaTek Hello P22T, jež mu zaručí spolehlivý výkon pro každou vaši činnost a to jak doma, tak i na cestách. Úchvatný zvuk Dvojice reproduktorů opatřených technologií Dolby Atmos vám zaručí, že vás jeho zvukový zážitek naprosto pohltí. Můžete si tak naplno užívat oblíbenou hudbu a videa. K tomu jistě oceníte i rychlou Wi-Fi, se kterou je budete moci bez sebemenších problémů sledovat online. A aby vás nebolely oči, speciální technologie TÜV Rheinland snižuje množství škodlivého modrého světla. Perfektní fotky Uchovejte si své nejoblíbenější vzpomínky pomocí fotoaparátů přímo na tabletu. Se zadním s 8Mpx docílíte díky automatickému zaostření perfektních fotek. Přední fotoaparát s 5 Mpx zase zajistí, že dostanete perfektní selfie.

Zlevněný kus Tablet Lenovo TAB M10 2nd 10.1", 4GB, 64GB (ZA6W0035CZ) od společnosti s dlouholetou tradicí Lenovo lze pořídit právě skutečně levně. Nyní pořídíte jen za 4 840 Kč.