Tablet Lenovo TAB P11 Plus 11″, 4GB, 128GB, LTE (ZA9L0138CZ)

Elegantní tablet Lenovo P11 Plus Tablet od značky Lenovo je opatřený obrazem s 2K rozlišením a zvukem Dolby Atmos pro maximální audiovizuální... více informací »
Tablet Lenovo TAB P11 Plus 11"
Značka: Lenovo
7 556 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní tablet Lenovo P11 Plus Tablet od značky Lenovo je opatřený obrazem s 2K rozlišením a zvukem Dolby Atmos pro maximální audiovizuální...

Elegantní tablet Lenovo P11 Plus Tablet od značky Lenovo je opatřený obrazem s 2K rozlišením a zvukem Dolby Atmos pro maximální audiovizuální zážitek. Díky skvělému výkonu a dobré výdrži baterie jej nemusíte často nabíjet, tudíž si můžete užívat nepřeberné množství zábavy s přidanými aplikacemi prakticky kdekoliv. Krásný obraz v HD kvalitě Jedenáctipalcový displej s nejmodernějšími technologiemi TDDI a IPS disponuje velkými pozorovacími úhly. S 2K rozlišením a minimální velikostí rámečku si navíc užijete skvělý obraz v HD kvalitě. Dokonce lze sledovat oblíbená videa i na přímém slunci, jelikož s jasem 400 nitů bude obraz stále čistý a jasný. Příjemný zvukový zážitek Technologie Dolby Atmos zajišťuje pro čtveřici zabudovaných reproduktorů parádní zvuk. Sledování vašich oblíbených filmů a seriálů tak bude komplexní zážitek. Společně s užitečnou 8Mpix kamerou si navíc budete moci užívat hodiny příjemných videohovorů, kdekoliv budete chtít. Výdrž až 15 hodin Skvělý výkon zajišťuje osmijádrový procesor MediaTek Helio G90T Tab s operační pamětí s kapacitou 4 GB. Můžete se tak oddávat nepřebernému množství činností a to až s výdrží 15 hodin bez potřeby nabití. Pro ještě snazší práci s P11 plus přijde určitě vhod klávesnice a Pero Precision Pen 2, které si lze k tabletu dokoupit. Nekončící zábava i vzdělávání Entertainment Space umožňuje sloučit všechny aplikace předplacených služeb a snadno vás tak pár kliky přenese k těm nejlepším filmům, knihám či hrám. Pro děti je tu zase Google Kids Space, soubor téměř 10 000 aplikací a her, které pomohou rozvíjet fantazii a zvídavost vašich dětí. Nainstalované aplikace přes Google Play budou navíc chráněny Google Play Protect, takže se nemusíte obávat o bezpečí vašich dat.

Tento vynikající produkt Tablet Lenovo TAB P11 Plus 11", 4GB, 128GB, LTE (ZA9L0138CZ) od výrobce s mnohaletou tradicí Lenovo lze pořídit u nás teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nabídka od 7 556 Kč.