Tablet Lenovo TAB P11 Plus 11″2K, 4GB, 128GB (ZA9W0001CZ)

Elegantní tablet Lenovo P11 Plus Tablet od značky Lenovo je opatřený obrazem s 2K rozlišením a zvukem Dolby Atmos pro maximální audiovizuální... více informací »
Tablet Lenovo TAB P11 Plus 11"2K
Značka: Lenovo
6 291 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní tablet Lenovo P11 Plus Tablet od značky Lenovo je opatřený obrazem s 2K rozlišením a zvukem Dolby Atmos pro maximální audiovizuální...

Elegantní tablet Lenovo P11 Plus Tablet od značky Lenovo je opatřený obrazem s 2K rozlišením a zvukem Dolby Atmos pro maximální audiovizuální zážitek. Díky skvělému výkonu a dobré výdrži baterie jej nemusíte často nabíjet, tudíž si můžete užívat nepřeberné množství zábavy s přidanými aplikacemi prakticky kdekoliv. Krásný obraz v HD kvalitě Jedenáctipalcový displej s nejmodernějšími technologiemi TDDI a IPS disponuje velkými pozorovacími úhly. S 2K rozlišením a minimální velikostí rámečku si navíc užijete skvělý obraz v HD kvalitě. Dokonce lze sledovat oblíbená videa i na přímém slunci, jelikož s jasem 400 nitů bude obraz stále čistý a jasný. Příjemný zvukový zážitek Technologie Dolby Atmos zajišťuje pro čtveřici zabudovaných reproduktorů parádní zvuk. Sledování vašich oblíbených filmů a seriálů tak bude komplexní zážitek. Společně s užitečnou 8Mpix kamerou si navíc budete moci užívat hodiny příjemných videohovorů, kdekoliv budete chtít. Výdrž až 15 hodin Skvělý výkon zajišťuje osmijádrový procesor MediaTek Helio G90T Tab s operační pamětí s kapacitou 4 GB. Můžete se tak oddávat nepřebernému množství činností a to až s výdrží 15 hodin bez potřeby nabití. Pro ještě snazší práci s P11 plus přijde určitě vhod klávesnice a Pero Precision Pen 2, které si lze k tabletu dokoupit. Nekončící zábava i vzdělávání Entertainment Space umožňuje sloučit všechny aplikace předplacených služeb a snadno vás tak pár kliky přenese k těm nejlepším filmům, knihám či hrám. Pro děti je tu zase Google Kids Space, soubor téměř 10 000 aplikací a her, které pomohou rozvíjet fantazii a zvídavost vašich dětí. Nainstalované aplikace přes Google Play budou navíc chráněny Google Play Protect, takže se nemusíte obávat o bezpečí vašich dat. Užitečná nabíjecí stanice Když vašemu tabletu začne docházet energie, není nic jednoduššího, než jej připojit na nabíjecí stanici Smart Charging Station. Přístroj do ní bez problémů zapadne a dostane tak navíc i elegantní stojánek. Můžete tak pohodlně sledovat svá oblíbená videa a obrázky.

Vynikající výrobek Tablet Lenovo TAB P11 Plus 11"2K, 4GB, 128GB (ZA9W0001CZ) od populárního výrobce Lenovo seženete bezpečně online za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní nakoupíte za 6 291 Kč.