Tablet Samsung Galaxy Tab A7 10.4 SM-T500, WiFi Stříbrná

Samsung Galaxy Tab A7 Společník na každý den Užívejte si každodenní radosti se svým novým parťákem. Tablet Samsung Galaxy Tab A7 stříbrná s... více informací »
Tablet Samsung Galaxy Tab A7 10.4 SM-T500
Značka: Samsung
5 990 Kč
Ověřit dostupnost
Samsung Galaxy Tab A7 Společník na každý den Užívejte si každodenní radosti se svým novým parťákem. Tablet Samsung Galaxy Tab A7 stříbrná s...

Samsung Galaxy Tab A7 Společník na každý den Užívejte si každodenní radosti se svým novým parťákem. Tablet Samsung Galaxy Tab A7 stříbrná s Wi-Fi je jako stvořený nejen na náročnou práci, ale i na všechny oblíbené činnosti ve volném čase. Tenký a elegantní design oceníte i na cestách, kde vám nezabere moc místa a pomůže vám zůstat ve spojení s vašimi nejbližšími. Elegance a luxus Tablet Galaxy Tab A7 vás okouzlí prémiovým kovovým designem a odolnou konstrukcí s tloušťkou pouze 7 mm. Minimalistický styl dotvářejí tři barevná provedení. Nezáleží na tom, které si vyberete, kromě designu vás totiž tablet nadchne i svým výkonem a chytrými funkcemi. Užijte si jedinečný zážitek Tablet Galaxy Tab A7 je vybavený dynamickým širokoúhlým 10,4'' displejem, který vám spolu s prostorovým audiem Dolby Atmos vytvoří kino atmosféru bez toho, abyste někam museli jít. Filmový zážitek na cestách a v pohodlí domova už pro vás nebude žádný problém. Hraní bez omezení Neomezujte se a podejte svůj nejlepší výkon s tabletem Galaxy Tab A7. Má osmijádrový procesor a 3 GB RAM pro svižné reakce bez zdlouhavého čekání. Dlouhé hodiny hraní zajistí baterie se skvělou kapacitou 7 040 mAh. Pokud by vám baterie začala docházet, můžete využít podporu rychlého, 15W nabíjení. Dostatečně velké úložiště Kolik místa budete potřebovat na všechna multimédia? Galaxy Tab A7 podporuje kromě interního úložiště s kapacitou 32 GB také rozšíření microSD kartou, a to až o 1 TB. Šetrný Tmavý režim Pokud se rozhodnete používat Tmavý režim na ochranu svého zraku, podaří se vám ušetřit i procenta vaší baterie. Snižte pravděpodobnost únavy a rychlého vybíjení. Tmavý režim můžete aktivovat nastálo, nebo například jen ve večerních hodinách. Dokonalé propojení Poznejte dokonalé propojení v podobě synchronizace svého telefonu a Galaxy Tab A7. Mějte po ruce všechny informace včetně notifikací a příchozích hovorů. Pokud právě nemáte v dosahu Wi-Fi síť, funkce Auto Hotspot do tabletu přenese datové připojení z vašeho smartphonu Galaxy. Sdílejte důležité okamžiky Prožijte důležité okamžiky se svými blízkými i tehdy, kdy spolu nejste fyzicky. Galaxy Tab A7 s aplikací Google Duo umožňuje jednoduché spojení přes video s vašimi přáteli a rodinou, nehledě na vzdálenost. Důsledná vícevrstvá ochrana Samsung Knox O vaše soukromá data je dobře postaráno. Před malwarem i dalšími druhy útoků je chrání vícevrstvé bezpečnostní řešení Samsung Knox. Toto zabezpečení vojenské úrovně hlídá tablet dokonce už na úrovni hardwaru. Zábavná aplikace Samsung Kids Seznamte svoje děti s digitálním světem s aplikací Samsung Kids. Aplikace je napěchovaná naučnými hrami, které dětem pomohou zábavně posouvat a rozvíjet své schopnosti. S rodičovským zámkem jim omezíte přístup k určitým aplikacím a nastavíte přesný čas, který mohou na tabletu trávit. Aktivitu můžete následně díky reportu vyhodnotit a prostředí tabletu jim ještě lépe přizpůsobit.

Oblíbený výrobek Tablet Samsung Galaxy Tab A7 10.4 SM-T500, WiFi Stříbrná od společnosti s dlouholetou tradicí Samsung máte možnost nakoupit tady teď právě trvale výhodně! Teď za akční cenu 5 990 Kč.