Tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wifi Gray (SMT220NZAAEUE) POUŽI

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wifi Povedený a praktický design... více informací »
Tablet Samsung Galaxy Tab A7
Značka: Samsung
3 210 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wifi Povedený a praktický design...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wifi Povedený a praktický design Galaxy Tab A7 Lite je tak úžasně kompaktní a lehký, že ho s sebou budete moci nosit kamkoli. Navíc vás okouzlí jeho stylový, minimalistický design. Tenké, 8mm tělo tabletu se vejde do batohu i kabelky a na výběr máte ze stříbrné nebo šedé povrchové úpravy. Ovládání gesty Tablet zaručuje pohodlné a praktické používání, protože ho můžete obsluhovat jednou rukou. Táhnutím palce provedete příkazy: návrat na domovskou obrazovku, zobrazení nedávno použitých aplikací a krok zpět. Vaše soukromé kino Galaxy Tab A7 Lite je vaše kapesní kino. Jeho 8,7″ obrazovka s tenkými rámečky je jako stvořená ke sledování filmů, seriálů nebo videí v nekompromisní kvalitě. Skvělý obraz navíc doplňuje bohatý zvuk, o jehož reprodukci se starají duální reproduktory. Nenechá vás na holičkách Na baterii s vysokou kapacitou 5100 mAh se můžete spolehnout. Galaxy Tab A7 Lite vydrží i náročné používání, takže si ho můžete užít naplno. Surfujte a streamujte bleskovou rychlostí na Wi-Fi. Pokud s sebou chcete nosit opravdu velké množství multimediálního obsahu, využijte možnost rozšířit úložiště pomocí paměťové karty microSD. Důsledná vícevrstvá ochrana Samsung Knox O vaše soukromá data je dobře postaráno. Před malwarem i dalšími druhy útoků je chrání vícevrstvé bezpečnostní řešení Samsung Knox. Toto zabezpečení vojenské úrovně hlídá tablet dokonce už na úrovni hardwaru.

Tento designový produkt Tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wifi Gray (SMT220NZAAEUE) POUŽI od přední společnosti Samsung lze sehnat zrovna za parádní cenu. Nyní lze objednat jen za 3 210 Kč.