Tablet TCL 10TAB MAX WIFI Space Gray 10,4″ 4GB, 64GB

Tablet TCL 10TAB MAX Space Gray Skvělý obraz TCL tablet s 10,4palcovým IPS displejem vám převede dokonalé zobrazení filmů, fotek a jiných videí.... více informací »
Tablet TCL 10TAB MAX WIFI Space Gray 10
Značka: TCL
5 296 Kč
Ověřit dostupnost
Tablet TCL 10TAB MAX Space Gray Skvělý obraz TCL tablet s 10,4palcovým IPS displejem vám převede dokonalé zobrazení filmů, fotek a jiných videí....

Tablet TCL 10TAB MAX Space Gray Skvělý obraz TCL tablet s 10,4palcovým IPS displejem vám převede dokonalé zobrazení filmů, fotek a jiných videí. Oslní vás pestrými barvami a ostrými detaily na displeji s rozlišením 2000×1200 px. Výhodou je i technologie ochrany očí, která eliminuje blikání obrazu a redukuje škodlivé modré světlo. Neskonalá výdrž Dívejte se, pracujte, učte se, hrajte si. Dělejte, cokoliv vás baví po dlouhé hodiny až dny díky baterii s kapacitou 8000 mAh. Navíc s 18W nabíječkou bude tablet nabitý novou energií v mžiku oka. Výkon na jedničku Rychlý multitasking zajistí 8jádrový procesor a kvalitní videohovory dvojice kamer, s kterými se spojíte se svými kamarády a rodinou nebo pořídíte fotky. Wi-Fi a 4G LTE síť přichystá plynulé spojení a duální mikrofony s reproduktory zachytí dokonale váš hlas. Kreativní chvilka Tvořte s TCL tabletem, cokoliv vás napadne. S dokoupitelným dotykovým perem T-Pen můžete psát, kreslit, dokonce i čmárat. Pero vám dovolí plynulé tahy jako na papíře díky své nízké latenci a příjemnému držení.

Tento žádaný produkt Tablet TCL 10TAB MAX WIFI Space Gray 10,4" 4GB, 64GB od značky se zárukou kvality TCL snadno získáte momentálně na našich stránkách výhodně. Pouze nyní za 5 296 Kč.