Tablet VIVAX TPC-705 Kids 7″ 16GB, RAM 1GB POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Dětský tablet Vivax TPC-705 Kids Chcete potěšit svoje děti... více informací »
Tablet VIVAX TPC-705 Kids 7" 16GB
Značka: Vivax
1 132 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Dětský tablet Vivax TPC-705 Kids Chcete potěšit svoje děti...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Dětský tablet Vivax TPC-705 Kids Chcete potěšit svoje děti tabletem, který si okamžitě zamilují? Tablet Vivax TPC-705 Kids přichází s nesčetným množstvím funkcí a předinstalovanými dětskými aplikacemi pro zábavu i vzdělávání vašich ratolestí. Vedle toho poskytuje úplnou rodičovskou kontrolu a sledování chování vašeho dítěte při používání tabletu, včetně zablokování nevhodného obsahu. Zábava a učení v jednom Hledáte tablet pro svoje děti, který jim umožní nejen se bavit, ale zároveň se i vzdělávat? Tablet Vivax potěší předinstalovanými dětskými aplikacemi, které nabízí nejrůznější vzdělávací hry, díky kterým se děti učí psát, kreslit nebo počítat. To vše na velkém 7“ multidotykovém displeji s ostrým obrazem a pestrými barvami. Tablet přitom lze používat v režimu pro děti i dospělé, takže se na něm může bavit celá rodina. Blokování nevhodného obsahu V dnešní době je obzvláště důležité zajistit maximální bezpečí pro vaše děti při používání tabletu. Speciální aplikace umožňuje blokování nevhodného obsahu pro děti a umožňuje sledování a kontrolu chování vašeho dítěte na tabletu. Možnost připojení k internetu je zajištěna pomocí technologie Wi-Fi a snadnou obsluhu zajišťuje operační systém Android 9.0 Go. Součástí balení je oranžový pogumovaný kryt tabletu.
Tento oblíbený produkt Tablet VIVAX TPC-705 Kids 7″ 16GB, RAM 1GB POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ lze sehnat právě teď u nás v populární sekci notebooky! Nyní si můžete koupit ještě jiné zboží ve zmíněné rubrice ve výhodné akci! Populární dodavatel Vivax prodává top sortiment. za super ceny! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Podívejte se taky na další zboží značky Vivax. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční výrobek Tablet VIVAX TPC-705 Kids 7" 16GB, RAM 1GB POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ od našeho předního výrobce Vivax můžete pořídit teď trvale výhodně. Nyní pořídíte za 1 132 Kč.