Taška na notebook Wenger Prospectus 16″ (WG210)

Pohodlná a moderní brašna na každý den Brašna Wenger Prospectus je ideální volbou pro každodenní přepravu vašeho notebooku, tabletu a dalšího... více informací »
Taška na notebook Wenger Prospectus 16"
Značka: WENGER
1 186 Kč
Ověřit dostupnost
Pohodlná a moderní brašna na každý den Brašna Wenger Prospectus je ideální volbou pro každodenní přepravu vašeho notebooku, tabletu a dalšího...

Pohodlná a moderní brašna na každý den Brašna Wenger Prospectus je ideální volbou pro každodenní přepravu vašeho notebooku, tabletu a dalšího příslušenství. Vyznačuje se kvalitními a pevnými materiály, elegantním designem a precizním polstrováním pro bezpečné přenášení vašich zařízení. K dispozici máte také praktický organizér pro příslušenství, uzamykatelné zipy a popruh na cestovní vozík. Ještě více místa Notebook o velikosti 16″, 10″ tablet, nabíječky, myš, sluchátka, klíče, poznámkový blok, peněženka, mobilní telefon a další. To vše se vám pohodlně vejde do brašny Wenger Prospectus. Nyní budete dokonale připraveni na každou schůzku nebo služební cestu.

Kvalitní a oblíbený kousek Taška na notebook Wenger Prospectus 16" (WG210) originál od značky WENGER máte možnost najít na našich stránkách za výhodnou cenu! Teď v akci 1 186 Kč.