Teploměr do masa ProfiCook DHT 1039

Potřebujete změřit teplotu masa a nemáte čím? Teploměr pro změření vnitřní teploty vám pomůže. ProfiCook DHT 1039 se řadí mezi profesionální... více informací »
Teploměr do masa ProfiCook
Značka: Proficook
427 Kč
Ověřit dostupnost
Potřebujete změřit teplotu masa a nemáte čím? Teploměr pro změření vnitřní teploty vám pomůže. ProfiCook DHT 1039 se řadí mezi profesionální...

Potřebujete změřit teplotu masa a nemáte čím? Teploměr pro změření vnitřní teploty vám pomůže. ProfiCook DHT 1039 se řadí mezi profesionální pomocníky, které umí změřit vnitřní teplotu masa, ryb nebo nápojů. Dokáže měřit od teploty -45° C do teploty až 200° C. Umožňuje také přepínat jednotky teploty mezi °C a °F.Je dodáván v nerezovém provedení, disponuje také modrým podsvíceným displejem, který ukazuje aktuální teplotu. Díky závěsnému oku můžete také teploměr pověsit k lince a mít ho vždy po ruce. Napájení teploměru probíhá pomocí 3 knoflíkových baterií s napětím 1,5 V. Součásti balení je také silikonový ochraný kryt, který ochrání teploměr například proti poškrábání.Hlavní vlastnosti teploměr pro měření vnitřní teploty pokrmů rozsah -45°C – 200°C přepínání jednotek teploty: °C / °F podsvícený displej nerezový materiál závěsné oko napájení: 3 x 1,5 V (knoflíková baterie, součást balení)
Kvalitní a žádaný produkt Teploměr do masa ProfiCook DHT máte možnost dostat nyní tu na našem webu umístěný v kategorii kuchyňské pomůcky! Vyhledejte si další produkty ze zmíněné kategorie za rozumné peníze. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás další kvalitní produkty od výrobce Proficook. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Proficook vám představuje prvotřídní zboží A tady je důkaz.

Ve slevě tento kousek Teploměr do masa ProfiCook DHT 1039 od výrobce s dobrým jménem Proficook pohodlně pořídíte právě teď v naší nabídce za příznivou cenu! Právě lze objednat jen za 427 Kč.