Teploměr Tesla Smart Sensor Temperature and Humidity Display

Senzor teploty a vlhkosti Tesla Smart Vybavte svou domácnost kvalitním senzorem teploty a vlhkosti vzduchu. Zařízení disponuje... více informací »
Teploměr Tesla Smart Sensor
Značka: Tesla Smart
540 Kč
Ověřit dostupnost
Senzor teploty a vlhkosti Tesla Smart Vybavte svou domácnost kvalitním senzorem teploty a vlhkosti vzduchu. Zařízení disponuje...

Senzor teploty a vlhkosti Tesla Smart Vybavte svou domácnost kvalitním senzorem teploty a vlhkosti vzduchu. Zařízení disponuje přehledným LCD displejem i jednoduchým ovládáním. Navíc je široce kompatibilní, díky čemuž si naměřené hodnoty prohlédnete odkudkoli a budete tak mít dokonalý přehled o stavu vzduchu ve vaší domácnosti. Kvalitní zpracování Senzor teploty a vlhkosti vzduchu se pyšní kvalitním zpracováním. Zařízení je velmi úsporné a v kombinaci s dvěma AAA bateriemi se doslova chlubí dlouhou výdrží. Dále vás potěší přehledný LCD displej, jenž vám ihned zobrazí veškeré naměřené hodnoty k vaší maximální spokojenosti. Široká kompatibilita Senzor běží na protokolu ZigBee, který zajistí snadné propojení s chytrou domácností. Taktéž si vše můžete jednoduše nastavit pomocí aplikace přímo ze svého chytrého telefonu nebo prostřednictvím hlasových asistentů a ušetřit si tak spoustu času a námahy. Hodně oblíbený produkt je k dispozici taky tu na našem webu ve známé rubrice chytré meteostanice! Připravili jsme pro vás další produkty z této oblíbené sekce za příznivou cenu.

Oblíbený produkt Teploměr Tesla Smart Sensor Temperature and Humidity Display značky Tesla Smart jde získat aktuálně na našich stránkách ve výprodejové akci. Akční cena již od 540 Kč.
Další produkty z kategorie Chytré meteostanice