Termohrnek KeepCup Brew Alder XS, 177ml

KeepCup Brew Alder XS Máte už dost jednorázových kelímků, a to jak těch papírových, tak i těch plastových, které okamžitě po vypití kávy, čaje... více informací »
Termohrnek KeepCup Brew Alder XS
Značka: KeepCup
459 Kč
Ověřit dostupnost
KeepCup Brew Alder XS Máte už dost jednorázových kelímků, a to jak těch papírových, tak i těch plastových, které okamžitě po vypití kávy, čaje...

KeepCup Brew Alder XS Máte už dost jednorázových kelímků, a to jak těch papírových, tak i těch plastových, které okamžitě po vypití kávy, čaje nebo nějakého drinku vyhodíte do koše? Chcete více dbát na přírodu kolem nás a naše životní prostředí? Pak neváhejte a pořiďte si hrnek, který lze používat opakovaně, a který jen po prvním použití nevyhodíte. Kvalitní provedení KeepCup je vyroben z tvrzeného skla, které je velmi odolné a můžete se tedy spolehnout, že jej jen tak nerozbijete. Doma si do něj můžete uvařit oblíbenou kávu a tu si pak donést do práce, nebo si ji vzít na cestu autem. Všude s vámi Pokud máte kavárnu, do které rádi chodíte třeba ještě před prací, vezměte si hrnek, a kávu si nechejte připravit přímo do něj, díky svým rozměrům se totiž vejde pod velkou část kávovarů, a vy tak nedostanete kávu zbytečně do dalšího jednorázového kelímku. Víčko perfektně utěsní nápoj uvnitř šálku a se silikonovým páskem se vám hrnek bude dobře držet, a přes sklo se nespálíte.
Oblíbený a akční produkt Termohrnek KeepCup Brew Alder XS, 177ml je k získání rovněž tu na našich stránkách v oblíbené sekci termosky a termohrnky. Vyberte si ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za báječnou cenu. Známá značka KeepCup má špičkové výrobky Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás další prověřené zboží od výrobce KeepCup. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Termohrnek KeepCup Brew Alder XS, 177ml od skvělého výrobce KeepCup snadno můžete najít nyní se slevou. Akční ceny již od 459 Kč.