Termohrnek KeepCup Brew Cork Black M, 340ml

KeepCup Brew Cork Black M Máte už dost jednorázových kelímků, a to jak těch papírových, tak i těch plastových, které okamžitě po vypití kávy,... více informací »
Termohrnek KeepCup Brew Cork Black M
Značka: KeepCup
609 Kč
Ověřit dostupnost
KeepCup Brew Cork Black M Máte už dost jednorázových kelímků, a to jak těch papírových, tak i těch plastových, které okamžitě po vypití kávy,...

KeepCup Brew Cork Black M Máte už dost jednorázových kelímků, a to jak těch papírových, tak i těch plastových, které okamžitě po vypití kávy, čaje nebo nějakého drinku vyhodíte do koše? Chcete více dbát na přírodu kolem nás a naše životní prostředí? Pak neváhejte a pořiďte si hrnek, který lze používat opakovaně, a který jen po prvním použití nevyhodíte. Kvalitní provedení KeepCup je vyroben z tvrzeného skla, které je velmi odolné a můžete se tedy spolehnout, že jej jen tak nerozbijete. Doma si do něj můžete uvařit oblíbenou kávu, tu si pak donést do práce, nebo si ji vzít na cestu autem. Všude s vámi Pokud máte kavárnu, do které rádi chodíte třeba ještě před prací, vezměte si hrnek, a kávu si nechejte připravit přímo do něj, díky svým rozměrům se totiž vejde pod velkou část kávovarů, a vy tak nedostanete kávu zbytečně do dalšího jednorázového kelímku. Víčko perfektně utěsní tekutinu uvnitř šálku, a s korkovým páskem se přes sklo o horký nápoj nespálíte a hrnek se vám bude i velmi dobře držet.

Tento zlevněný kousek Termohrnek KeepCup Brew Cork Black M, 340ml od spolehlivého výrobce KeepCup můžete nakoupit tady nyní za parádní cenu. V současnosti pořídíte za cenu 609 Kč.