Termohrnek KeepCup Brew Cork Saskatoon XS, 177ml

KeepCup Brew Cork Saskatoon XS Máte už dost jednorázových kelímků, a to jak těch papírových, tak i těch plastových, které okamžitě po vypití... více informací »
Termohrnek KeepCup Brew Cork
Značka: KeepCup
560 Kč
Ověřit dostupnost
KeepCup Brew Cork Saskatoon XS Máte už dost jednorázových kelímků, a to jak těch papírových, tak i těch plastových, které okamžitě po vypití...

KeepCup Brew Cork Saskatoon XS Máte už dost jednorázových kelímků, a to jak těch papírových, tak i těch plastových, které okamžitě po vypití kávy, čaje nebo nějakého drinku vyhodíte do koše? Chcete více dbát na přírodu kolem nás a naše životní prostředí? Pak neváhejte a pořiďte si hrnek, který lze používat opakovaně, a který jen po prvním použití nevyhodíte. Kvalitní provedení KeepCup je vyroben z tvrzeného skla, které je velmi odolné a můžete se tedy spolehnout, že jej jen tak nerozbijete. Doma si do něj můžete uvařit oblíbenou kávu, tu si pak donést do práce, nebo si ji vzít na cestu autem. Všude s vámi Pokud máte kavárnu, do které rádi chodíte třeba ještě před prací, vezměte si hrnek, a kávu si nechejte připravit přímo do něj, díky svým rozměrům se totiž vejde pod velkou část kávovarů, a vy tak nedostanete kávu zbytečně do dalšího jednorázového kelímku. Víčko perfektně utěsní tekutinu uvnitř šálku, a s korkovým páskem se přes sklo o horký nápoj nespálíte a hrnek se vám bude i velmi dobře držet. Akční a ve slevě produkt lze získat snadno u nás umístěný v kategorii termosky a termohrnky! Pořiďte si zcela nové kousky ve zmíněné sekci za outletovou cenu. V očích zákazníků populární značka KeepCup dodává vynikající sortiment Vždyť to vidíte sami. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete více skvělých kousků od značky KeepCup. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt Termohrnek KeepCup Brew Cork Saskatoon XS, 177ml od známého předního výrobce KeepCup pořídíte u nás teď za výhodnou cenu! Momentálně k dispozici za 560 Kč.