Termorhnek Toro Levandule, 450ml

Termohnek Toro Levandule, 450ml Praktický termohrnek Toro se stane skvělým pomocníkem na uchování správné teploty vašeho pití. Je... více informací »
Termorhnek Toro Levandule
Značka: TORO
199 Kč
Ověřit dostupnost
Termohnek Toro Levandule, 450ml Praktický termohrnek Toro se stane skvělým pomocníkem na uchování správné teploty vašeho pití. Je...

Termohnek Toro Levandule, 450ml Praktický termohrnek Toro se stane skvělým pomocníkem na uchování správné teploty vašeho pití. Je vyrobený z kvalitního nerezového materiálu s plastovým vnějškem, takže snadno udrží nápoje teplé i studené dlouhou dobu. Termohrnek využijete jak v létě, tak i v zimě, při cestování, v kanceláři nebo ve své domácnosti. Má příjemný dekor s vyobrazením levandulí. Objem 450l.
Tento akční produkt Termorhnek Toro Levandule, 450ml můžete dostat právě zde tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci termosky! Nyní získáte vyjímečné zboží z této populární sekce ve výprodejové akci.

Vynikající produkt Termorhnek Toro Levandule, 450ml od dodavatele se skvělou pověstí TORO máte možnost sehnat zde ve slevě. Právě teď jen za 199 Kč.