Termostat Netatmo

Chytrý termostat Netatmo Zajistěte si vždy příjemně vytopenou domácnost s chytrým termostatem Netatmo. Ušetřete až 25 % energie vynaložené na... více informací »
Termostat Netatmo
Značka: NETATMO
4 064 Kč
Ověřit dostupnost
Chytrý termostat Netatmo Zajistěte si vždy příjemně vytopenou domácnost s chytrým termostatem Netatmo. Ušetřete až 25 % energie vynaložené na...

Chytrý termostat Netatmo Zajistěte si vždy příjemně vytopenou domácnost s chytrým termostatem Netatmo. Ušetřete až 25 % energie vynaložené na vytápění vašeho domu nebo bytu, spravujte teplotu u vás doma dálkově ze svého chytrého telefonu a šetřete finance díky Auto adaptivní funkci s optimalizací vytápění v závislosti na vašich aktivitách a návycích. Ovládejte topení na dálku Je vám horko, nebo naopak zima? Nyní už kvůli úpravě teploty nemusíte vstávat ze svého gauče. Stačí si vzít váš chytrý telefon a dálkově nastavit teplotu v domácnosti či si si zvolit, aby se vytápění spustilo při vašem návratu z práce nebo dovolené. Vylaďte si teplotu domova podle sebe Nastavte si teplotu u vás doma dle vašich potřeb a ušetřete si finance vynaložené za topení na něco zajímavějšího. Využijte plán založený na vašich aktivitách, návycích a životním stylu odpovězením na 5 otázek a inteligentní termostat zajistí, že se bude topit pouze tehdy, kdy je skutečně potřeba. Auto adaptivní funkce Termostat díky Auto adaptivní funkci zajišťuje vytápění v závislosti na izolaci domu nebo venkovní teplotě. Díky tomu bude topit jen tehdy, kdy je třeba. Funkce Auto-Care Funkce Auto Care upozorní na slabou baterii nebo problém s provozem vytápěcího systému. O případném problému s vytápěním se tak rychle dozvíte. 4 vyměnitelné barvy Přizpůsobte si vzhled termostatu podle vašich potřeb. Barvu rámečku si můžete kdykoli upravit výběrem ze čtyř barevných fólií, které najdete v balení.

Tento skvělý produkt Termostat Netatmo od našeho předního výrobce NETATMO můžete koupit právě teď pořád výhodně. Nyní nakoupíte za 4 064 Kč.