Termostatická hlavice Tesla Smart Thermostatic Valve

Termostatická hlavice Tesla Smart Thermostatic Valve Pokud chcete snížit náklady na vytápění, nebo si přejete, aby vaše domácnost byla tak chytrá,... více informací »
Termostatická hlavice Tesla Smart Thermostatic
Značka: Tesla Smart
759 Kč
Ověřit dostupnost
Termostatická hlavice Tesla Smart Thermostatic Valve Pokud chcete snížit náklady na vytápění, nebo si přejete, aby vaše domácnost byla tak chytrá,...

Termostatická hlavice Tesla Smart Thermostatic Valve Pokud chcete snížit náklady na vytápění, nebo si přejete, aby vaše domácnost byla tak chytrá, že vždy můžete přijít do dokonale vyhřátého domu, aniž byste museli topení nastavovat každý den, pak pro vás bude termostatická hlavice Tesla tou správnou volbou. Velký displej, ovládání pomocí aplikace nebo úspora energií, to jsou její hlavní přednosti. Jednoduše s aplikací Pro ovládání radiátoru na dálku postačí, když si do svého chytrého telefonu stáhnete aplikaci Tesla Smart, která je dostupná jak pro Android, tak iOS, a hravě tak třeba ještě z práce, budete moci zapnout topení, a přijít tak do příjemně vytopeného domu. Inteligentní vytápění S touto hlavicí je snížení nákladů na vytápění jisté, a to až o 30 %. Hlavice je totiž tak chytrá, že rozpozná otevřené okno, a pokud je topení zapnuto, okamžitě zareaguje a radiátor vypne. Nebude tak docházet ke zbytečnému vytápění a unikání tepla, ale především i vašich financí ven z okna. Velký čitelný displej Maximální přehled zajistí velký LCD displej s podsvícením se kterým budete vždy vědět jaké je aktuální nastavení. A jestliže pro vás bude snazší ovládat hlavici manuálně, tak to bude také hračka a nastavení provedete během pár vteřin pomocí tlačítek. Snazší už to být nemůže Co vás ale ještě určitě zaujme je i to, že pokud hlavici povolíte přístup k informacím o poloze vašeho mobilního telefonu, docílíte tak plné automatizace. Protože jakmile hlavice zaznamená, že se blížíte k domu, zvýší teplotu, a pokud se naopak vzdálíte od domu, automaticky topení vypne.

Tento akční kousek Termostatická hlavice Tesla Smart Thermostatic Valve od skvělého výrobce Tesla Smart jde sehnat právě dnes za nejnižší cenu. Aktuálně výhodně za 759 Kč.