Thomson THT709 ROZBALENO

Televizní zábava ve vysokém rozlišení Přístroj skrývající se pod označením Thomson THT709 je kompaktní a výkonný HD... více informací »
Thomson THT709 ROZBALENO
Značka: neuvedeno
539 Kč
Ověřit dostupnost
Televizní zábava ve vysokém rozlišení Přístroj skrývající se pod označením Thomson THT709 je kompaktní a výkonný HD...

Televizní zábava ve vysokém rozlišení Přístroj skrývající se pod označením Thomson THT709 je kompaktní a výkonný HD přijímač s rychlou instalací a snadným ovládáním. S integrovaným DVB-T2 tunerem je ideálním zařízením pro příjem programů pozemního vysílání v rozlišení HD a SD. Kvalitní příjem Základem přístroje je HDTV přijímač nekódovaných DVB-T2 programů, který navíc podporuje i novou normu HEVC/H.265, takže se nemusíte bát při chytání aktualizovaných stanic. Tuner se mimo jiné chlubí i novou technologií, která se stará o vylepšený příjem. Skvělé funkce Díky integraci konektoru USB, můžete na své televizi nejen přehrávat hudbu, video a prohlížet obrázky, ale i nahrávat TV pořady a seriály na externí paměťové USB zařízení. S programovým průvodcem EPG se snadno podíváte, co v televizi dávají a zarezervujte si nahrávání až na 7 dnů.
Unikátní a žádaný produkt Thomson THT709 ROZBALENO můžete pořídit přímo tady na našem webu zařazený v sekci příjem tv signálu! Nyní si můžete koupit parádní zboží z naší kategorie za mimořádně nízkou cenu.

Kvalitní a oblíbený produkt Thomson THT709 ROZBALENO od výrobce neuvedeno jednoduše můžete najít tady opravdu výhodně. Cenově vychází na 539 Kč.