Thrustmaster držák na sekvenční řadící páku a ruční brzdu

Příslušenství pro automobilové simulátory Thrustmaster Držák na sekvenční řadicí páku a ruční brzdu Chcete se při hraní automobilových... více informací »
Thrustmaster držák na sekvenční řadící
Značka: Thrustmaster
3 375 Kč
Ověřit dostupnost
Příslušenství pro automobilové simulátory Thrustmaster Držák na sekvenční řadicí páku a ruční brzdu Chcete se při hraní automobilových...

Příslušenství pro automobilové simulátory Thrustmaster Držák na sekvenční řadicí páku a ruční brzdu Chcete se při hraní automobilových simulátorů cítit jako před skutečnou palubovou deskou? Tento držák bude skvělým doplňkem k volantu a řadicí páce. Díky němu se do závodu opravdu ponoříte a nemusíte pořizovat kompletní kokpit. Odolný materiál Celá konstrukce je kovová. Vyznačuje se tedy pevností a tvrdostí. K desce stolu ho připevníte silným svěrákem, takže opravdu drží. Konfigurovatelný Držák můžete připevnit k desce stolu o tloušťce od 1,5 do 5cm. Využijete ho v mnoha různých konfiguracích v závislosti na vybavení, které máte. Má nastavitelnou výšku i hloubku.

Akční kousek Thrustmaster držák na sekvenční řadící páku a ruční brzdu od známé společnosti Thrustmaster snadno můžete získat právě teď opravdu levně! Pouze nyní za 3 375 Kč.