Thrustmaster Gamepad GP XID PRO, eSPORT Edice, pro PC (2960821)

Herní gamepad Thrustmaster GP XID PRO, eSPORT Edice, pro PC (2960821) Hledáte jednoduchý a přesný gamepad, který dobře padne do ruky? Vyzkoušejte GP... více informací »
Thrustmaster Gamepad GP XID
Značka: Thrustmaster
507 Kč
Ověřit dostupnost
Herní gamepad Thrustmaster GP XID PRO, eSPORT Edice, pro PC (2960821) Hledáte jednoduchý a přesný gamepad, který dobře padne do ruky? Vyzkoušejte GP...

Herní gamepad Thrustmaster GP XID PRO, eSPORT Edice, pro PC (2960821) Hledáte jednoduchý a přesný gamepad, který dobře padne do ruky? Vyzkoušejte GP XID PRO. Pohodlí Ovladač nabízí pogumovaná tlačítka příjemná na dotyk a ergonomický tvar vám umožní přirozené držení a snadný dosah na všechny tlačítka. Přesnost Tento gamepad je dvakrát přesnější než jiné srovnatelnéígamepady. Nabízí rozlišení 16 bitů a 65 000 hodnot na každou osu, což uspokojí i náročnější hráče. Plug and play Nemusíte se zdržovat nastavováním. Ovladač stačí zapojit a můžete hrát. Potěší také pevný pletený kabel. Robustní tělo také něco vydržií.

Levný kus Thrustmaster Gamepad GP XID PRO, eSPORT Edice, pro PC (2960821) od dodavatele kvalitních produktů Thrustmaster jednoduše získáte momentálně na webu v bezva akci. Aktuálně stojí u nás 507 Kč.