Thrustmaster Joystick T Flight Stick X pro PC, PS3 (2960694)

Herní joystick Thrustmaster T Flight Stick X pro PC, PS3 (2960694) Máte rádi letecké simulátory? Chcete povýšit své schopnosti herního pilota na... více informací »
Thrustmaster Joystick T Flight Stick X pro PC
Značka: Thrustmaster
849 Kč
Ověřit dostupnost
Herní joystick Thrustmaster T Flight Stick X pro PC, PS3 (2960694) Máte rádi letecké simulátory? Chcete povýšit své schopnosti herního pilota na...

Herní joystick Thrustmaster T Flight Stick X pro PC, PS3 (2960694) Máte rádi letecké simulátory? Chcete povýšit své schopnosti herního pilota na docela nový level? Tento joystick je přesný a stabilní a jistě vás nezklame v žádné virtuální přestřelce nebo na dobrodružné výpravě vprostřed vesmíru. Přizpůsobivé ovládání Herní joystick T Flight Stick X vás překvapí dvanácti plně přizpůsobitelnými tlačítky a čtyřmi nastavitelnými osami. Má univerzální spoušť. Můžete si vybrat, zda využijete její brzdící verzi vhodnou zejména pro civilní lety nebo spoušť pro rychlou střelbu, kterou využijete při létání ve vesmíru nebo s vojenským letadlem. Preciznost a prožitek Aby se přidávání plynu chovalo realisticky, zajistí těžší vyvážená základna tohoto joysticku. Ergonomická páka také padne skvěle do ruky, což zlepší váš prožitek z letu. Joystick má nastavitelný odpor a integrovaný systém zamykání. Kompatibilita a jednoduchost Joystick funguje na systému plug and play. Můžete ho bez obav zapojit i do již spuštěné hry. Je kompatibilní s PC a PS3.

Hodně povedený produkt Thrustmaster Joystick T Flight Stick X pro PC, PS3 (2960694) od naší známé značky Thrustmaster jednoduše můžete sehnat teď za nejnižší cenu. V současnosti za 849 Kč.