Thrustmaster Samostatná základna TM HOTAS MAGNETIC BASE

Magnetická základna pro HOTAS Thrustmaster TM HOTAS MAGNETIC BASE Tato kvalitní samostatná základna pro HOTAS joysticky Thrusmaster vám bude sloužit... více informací »
Thrustmaster Samostatná základna TM HOTAS
Značka: Thrustmaster
2 659 Kč
Ověřit dostupnost
Magnetická základna pro HOTAS Thrustmaster TM HOTAS MAGNETIC BASE Tato kvalitní samostatná základna pro HOTAS joysticky Thrusmaster vám bude sloužit...

Magnetická základna pro HOTAS Thrustmaster TM HOTAS MAGNETIC BASE Tato kvalitní samostatná základna pro HOTAS joysticky Thrusmaster vám bude sloužit dlouho a dobře. Samotné HOTAS ovladače můžete vyměňovat podle potřeby. Je kompatibilní s HOTAS Cougar, Warthog, F-16C Viper, F/A-18C Hornet. Pevný základ S váhou přes 2kg je velmi stabilní. Základna je vybavená 3D magnetickými senzory, které se na rozdíl od mechanických součástek neopotřebovávají v čase. Váš joystick bude držet 5 pevných vinutých pružin, které zajistí optimální napětí.

Zajímavý produkt Thrustmaster Samostatná základna TM HOTAS MAGNETIC BASE originál od výrobce Thrustmaster jde získat momentálně v naši nabídce za mimořádně nízkou cenu! Momentálně v akci za 2 659 Kč.