Thrustmaster T-GT II PACK, volant + základna (bez pedálů)

Volant se základnou (bez pedálů) Thrustmaster T-GT II PACK Nespokojíte se s ničím menším než se špičkou na trhu? Tento závodní volant žene pokrok... více informací »
Thrustmaster T-GT II PACK
Značka: Thrustmaster
14 190 Kč
Ověřit dostupnost
Volant se základnou (bez pedálů) Thrustmaster T-GT II PACK Nespokojíte se s ničím menším než se špičkou na trhu? Tento závodní volant žene pokrok...

Volant se základnou (bez pedálů) Thrustmaster T-GT II PACK Nespokojíte se s ničím menším než se špičkou na trhu? Tento závodní volant žene pokrok kupředu. Po více jak 23 000 hodinách intenzivního výzkumu vám v něm firma Thrustmaster přináší neuvěřitelně realistický herní prožitek. Volant má licenci na PS 5 a Grand Turismo a je kompatibilní i s PS4 a PC. Prožijte rychlost s Force Feedback Základnu pohání servomotor o síle 40w. Umožňuje výjimečné zrychlení a dynamický točivý moment. Jeho sílu opravdu pocítíte v rukou. Spolu s technologií hloubkové zpětné vazby vám přinese realistický pocit 3D prostředí. Užít si můžete speciální efekty jako adheze pneumatik, změny těžiště či nedotáčivost. S tím to volantem opravdu ucítíte silnici pod koly. Rychlé reakce T-RTF Volant má externí napájení, což základně umožňuje rychle vyždímat velký výkon a reagovat na ultra rychlé požadavky her. Má naprosto skvělou odezvu. Umožňuje to za budovaný procesor, který nenechává počítání efektů na hře samotné. Síla v motoru Motor má externí napájení, což volantu umožňuje rychle vyždímat velký výkon (400W) a reagovat na ultra rychlé požadavky her. Dopomůže tomu i velmi dobré chlazení, které je uvnitř samotného motoru.

Tento oblíbený kus Thrustmaster T-GT II PACK, volant + základna (bez pedálů) od skvělé značky Thrustmaster můžete najít právě dnes za báječnou cenu. Nyní lze objednat jen za 14 190 Kč.