Thrustmaster TCA YOKE BOEING Edition pro Xbox One, Series X/S

Herní ovladač pro letecké simulátory Thrustmaster TCA YOKE BOEING Edition pro Xbox One, Series X/S Vždycky jste si chtěli vyzkoušet pilotovat boeing? S... více informací »
Thrustmaster TCA YOKE BOEING Edition pro
Značka: Thrustmaster
9 554 Kč
Ověřit dostupnost
Herní ovladač pro letecké simulátory Thrustmaster TCA YOKE BOEING Edition pro Xbox One, Series X/S Vždycky jste si chtěli vyzkoušet pilotovat boeing? S...

Herní ovladač pro letecké simulátory Thrustmaster TCA YOKE BOEING Edition pro Xbox One, Series X/S Vždycky jste si chtěli vyzkoušet pilotovat boeing? S tímro herním ovladačem můžete a nemusí vás trápit pilotní zkoušky. TCA YOKE BOEING je propracovaná replika Boeingu 787. Licencovaný produkt Tomuto ovladači poskytuje licenci jak společnost Boeing, tak Microsoft. Je designovaný na Xbox a kompatibilní s PC. Realistický prožitek Ovladači nabízí řadu funkcí, díky kterým se budete cítit jako za kokpitem skutečného letadla. Knipl umožňuje zdvih až o 21cm. Mechanismus PENDUL_R zdárně nasimuluje pocit, že je ovladač zavěšený v letounu. Výdrž a přizpůsobení Pevný kovový rám zajišťuje ovladači stabilitu. Počet pružin v ovladači můžete upravit podle toho, jak velký má knipl klást odpor. Prožitek umocní i tři přídavné osy umožňující řadu manévrů včetně přímého vzletu. Užitečné funkce Ovladač má 35 tlačítek pro ovládání letadla. Jejich součástí je také funkce autopilota. Zařízení pracuje na principu patentované technologie H.E.A.R.T. zajišťující jeho přesnost, která není ovlivněná opotřebením.

Zlevněný produkt Thrustmaster TCA YOKE BOEING Edition pro Xbox One, Series X/S od výrobce se zárukou kvality Thrustmaster můžete získat právě teď v nabídce ve výprodejové akci! Nyní můžete mít za 9 554 Kč.