Thrustmaster TCA YOKE PACK BOEING Edition pro Xbox One, X/S, PC

Herní ovladač pro letecké simulátory Thrustmaster TCA YOKE PACK BOEING Edition pro Xbox One, Series XS Vždycky jste si chtěli vyzkoušet pilotovat... více informací »
Thrustmaster TCA YOKE PACK BOEING Edition
Značka: Thrustmaster
10 225 Kč
Ověřit dostupnost
Herní ovladač pro letecké simulátory Thrustmaster TCA YOKE PACK BOEING Edition pro Xbox One, Series XS Vždycky jste si chtěli vyzkoušet pilotovat...

Herní ovladač pro letecké simulátory Thrustmaster TCA YOKE PACK BOEING Edition pro Xbox One, Series XS Vždycky jste si chtěli vyzkoušet pilotovat boeing? S tímro herním ovladačem můžete a nemusí vás trápit pilotní zkoušky. TCA YOKE BOEING je propracovaná replika Boeingu 787. Licencovaný produkt Tomuto ovladači poskytuje licenci jak společnost Boeing, tak Microsoft. Je designovaný na Xbox a kompatibilní s PC. Realistický prožitek Ovladači nabízí řadu funkcí, díky kterým se budete cítit jako za kokpitem skutečného letadla. Knipl umožňuje zdvih až o 21cm. Mechanismus PENDUL_R zdárně nasimuluje pocit, že je ovladač připevněný k podlaze letounu. Výdrž a přizpůsobení Pevný kovový rám zajišťuje ovladači stabilitu. Počet pružin v ovladači můžete upravit podle toho, jak velký má knipl klást odpor. Prožitek umocní i tři přídavné osy umožňující řadu manévrů včetně přímého vzletu. Užitečné funkce Ovladač má 35 tlačítek pro ovládání letadla. Jejich součástí je také funkce autopilota. Zařízení pracuje na principu patentované technologie H.E.A.R.T. zajišťující jeho přesnost, která není ovlivněná opotřebením. Plynový kvadrant Součástí packu je i plynový kvadrant, který je stejně jako knipl replikou toho používaného v Boeingu 787. Jeho páky jsou vyměnitelné a nastavitelné. Umožní vám pocítit opravdovou sílu odporu vzduchu.

Tento oblíbený kousek Thrustmaster TCA YOKE PACK BOEING Edition pro Xbox One, X/S, PC od značky se zárukou kvality Thrustmaster máte možnost najít právě teď za zcela nejnižší cenu. Výhodně za 10 225 Kč.