Thrustmaster TS-PC Racer Servo base pro PC

Základna pro přídavné volanty Thrustmaster TS-PC Racer Servo base pro PC Pokud si plánujete pořídit ovladače pro řízení závodních simulátorů,... více informací »
Thrustmaster TS-PC Racer Servo
Značka: Thrustmaster
7 389 Kč
Ověřit dostupnost
Základna pro přídavné volanty Thrustmaster TS-PC Racer Servo base pro PC Pokud si plánujete pořídit ovladače pro řízení závodních simulátorů,...

Základna pro přídavné volanty Thrustmaster TS-PC Racer Servo base pro PC Pokud si plánujete pořídit ovladače pro řízení závodních simulátorů, tato základna je něco, s čím začnete. Funguje se všemi závodními volanty firmy Thrustmaster. Není to ale jen nějaká nutná a nudná součástka. Posune vaše řízení na nový level. Silný motor Základnu pohání servomotor o síle 40W. Umožňuje výjimečné zrychlení a dynamický točivý moment. Jeho sílu opravdu pocítíte v rukou. Také má externí napájení, což základně umožňuje rychle vyždímat velký výkon a reagovat na ultra rychlé požadavky her. Zabudované chlazení Díky inovativní technologii MCE (Motor Cooling Embedded) se základna nebude přehřívat a motor zůstane tichý. 86% energie se spotřebuje na výkon, až zbytek produkuje teplo. Prožitek z jízdy Systém má kovovou nápravu s kuličkovými ložisky, která vám dopřeje zážitek z plynulé jízdy. Ovládání je citlivé a tiché. Úhel otáčení je nastavitelný od 270° do 1080°. Kompatibilita Základna je kompatibilní se všemi volanty Thrustmaster, stejně jako ručními brzdami i sekvenčními řadicími pákami či pedály.

Vysoce kvalitní kousek Thrustmaster TS-PC Racer Servo base pro PC od značky s tradicí a dobrou pověstí Thrustmaster k dostání aktuálně na webu za parádní cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 7 389 Kč.