Tlačítkový telefon Aligator A220 červená POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZB

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Tlačítkový telefon Aligator A220 Senior Hledáte telefon s... více informací »
Tlačítkový telefon Aligator A220 červená
Značka: neuvedeno
471 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Tlačítkový telefon Aligator A220 Senior Hledáte telefon s...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Tlačítkový telefon Aligator A220 Senior Hledáte telefon s jednoduchým tlačítkovým ovládáním a kompaktními rozměry, který zvládne ovládat i začátečník? Tlačítkový telefon Aligator A220 Senior v červené barvě je stvořen pro uživatele, kteří si vystačí se základními funkcemi, jako je volání a psaní SMS zpráv, zaujme špičkovou výdrží až 10 dní v pohotovostním režimu, SOS lokátorem s určením polohy nebo praktickou výbavou v podobě FM rádia, budíku nebo kalkulačky. Jednoduché tlačítkové ovládání Se svými velkými oddělenými tlačítky, hmotností pouhých 65 gramů a zdokonaleným menu na barevném 1,8“ displeji nabízí telefon Aligator A220 pohodlné a snadné ovládání, které ocení senioři a lidé se sníženou pohyblivostí prstů. SOS tlačítko s lokalizací polohy Mějte svoje blízké pod dohledem, i když jste zrovna v práci nebo bydlíte v jiném městě. V případě, že vaše babička či děda zabloudí, nebo potřebují pomoc, stačí stisknout SOS tlačítko, které automaticky vytočí přednastavená čísla a rozešle nouzovou SMS zprávu s lokalizací polohy na mapě. Praktická výbava Přestože je Aligator A220 stvořen zejména pro volání a psaní SMS zpráv, nabízí spoustu užitečných funkcí, které oceníte při každodenních aktivitách. Ve výbavě telefonu nechybí budík, kalkulačka, svítilna, Bluetooth, FM rádio nebo hlasový záznamník. Pomocí 3,5mm konektoru jack navíc můžete jednoduše připojit svoje sluchátka. Vyberte si vyzvánění Výběr tónů vyzvánění je pouze na vás. Vyberte si z přednastavených tónů nebo si jako vyzváněcí tón nastavte svoji oblíbenou písničku či melodii.Oblíbený a akční kousek Tlačítkový telefon Aligator A220 červená je k dispozici bezprostředně tu na našem webu umístěný v rubrice klasické tlačítkové telefony! Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za extra cenu! Významná značka neuvedeno dlouhodobě dodává vysoce kvalitní výrobky.. Podívejte se sami.

Ve slevě kus Tlačítkový telefon Aligator A220 červená POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZB od skvělé značky neuvedeno lze pořídit aktuálně téměř zdarma! V současnosti pořídíte za cenu 471 Kč.