Tlačítkový telefon Maxcom Classic MM244

Tlačítkový telefon Maxcom MM244 Nepatříte mezi příznivce smartphonů a přitom od svého telefonu vyžadujete více, než jen volání a psaní SMS... více informací »
Tlačítkový telefon Maxcom Classic
Značka: Maxcom
989 Kč
Ověřit dostupnost
Tlačítkový telefon Maxcom MM244 Nepatříte mezi příznivce smartphonů a přitom od svého telefonu vyžadujete více, než jen volání a psaní SMS...

Tlačítkový telefon Maxcom MM244 Nepatříte mezi příznivce smartphonů a přitom od svého telefonu vyžadujete více, než jen volání a psaní SMS zpráv? Pořiďte si tlačítkový telefon Maxcom Classic MM244 s velice jednoduchým ovládáním pomocí tlačítkové klávesnice, stylovým a přitom odolným kovovým tělem, špičkovou výdrží až 230 hodin v pohotovostním režimu a spoustou zajímavých funkcí pro usnadnění vašeho života, mezi kterými najdete FM rádio, kalendář, kalkulačku, Bluetooth nebo podporu Dual SIM. Dejte sbohem neustálému nabíjení Nechcete se každý večer trápit dobíjením telefonu? Zvolte si Maxcom Classic MM244, tlačítkový telefon s úctyhodnou výdrží až 5 hodin telefonování a až 230 hodin v pohotovostním režimu díky nenápadné a lehké baterii s kapacitou 1000 mAh, která zajistí energii na skutečně dlouhou dobu. Stylové tělo s pořádnou odolností Telefon je stvořen z kvalitní oceli, díky čemuž je jeho tělo praktické, pevné a stylové zároveň. Nabízí tak zvýšenou odolnost proti poškrábání, nárazům a mnoha dalším nepředvídatelným situacím. Ovládání telefonu pak usnadňuje tlačítková klávesnice společně s přehledným a barevným 2,8“ displejem. Spousta praktických funkcí Tlačítkový telefon MM244 zaujme vedle své výkonné baterie také mnoha užitečnými funkcemi. Vedle podpory Dual SIM umožňující využívání dvou telefonních čísel mu nechybí FM rádio, svítilna, budík, kalkulačka, fotoaparát, kalendář, Bluetooth ani přehrávač hudby a videí. Hlasový záznamník pak díky dostatečné vnitřní paměti umožňuje pořizování mnohahodinových nahrávek.
Kvalitní a levný produkt Tlačítkový telefon Maxcom Classic MM244 můžete koupit nyní tu na webu zařazený v kategorii klasické tlačítkové telefony. Nyní můžete najít ještě ostatní produkty ve zmiňované rubrice za akční cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Máme v nabídce také více kousků značky Maxcom. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Tlačítkový telefon Maxcom Classic MM244 od top značky Maxcom snadno můžete najít u nás napořád výhodně. Akční cena od 989 Kč.