Tlačítkový telefon myPhone C1 LTE, černá

Tlačítkový telefon MyPhone C1 LTE Hledáte telefon s jednoduchým tlačítkovým ovládáním pro volání a psaní SMS zpráv, ale zároveň oceníte i... více informací »
Tlačítkový telefon myPhone C1 LTE
Značka: myPhone
1 131 Kč
Ověřit dostupnost
Tlačítkový telefon MyPhone C1 LTE Hledáte telefon s jednoduchým tlačítkovým ovládáním pro volání a psaní SMS zpráv, ale zároveň oceníte i...

Tlačítkový telefon MyPhone C1 LTE Hledáte telefon s jednoduchým tlačítkovým ovládáním pro volání a psaní SMS zpráv, ale zároveň oceníte i pár moderních vymožeností pro usnadnění jeho používání? MyPhone C1 LTE se sice tváří jako obyčejný tlačítkový telefon, zaujme však několika praktickými funkcemi včetně rychlého 4G LTE připojení, pohodlným nabíjením pomocí USB-C konektoru nebo 2Mpx fotoaparátem s LED bleskem. Stvořen pro jednoduché používání Telefon myPhone C1 LTE je stvořen s ohledem na pohodlné používání. Se svým tenkým designem, tlačítkovou klávesnicí a velkým 2,8“ displejem je ideálním zařízením pro nenáročné uživatele a seniory, kteří ocení jeho jednoduchou obsluhu. Moderní a praktické funkce Myphone C1 LTE zaujme několika praktickými funkcemi, které vám výrazně usnadní jeho používání. Rychlé mobilní připojení 4G LTE, bezdrátová technologie Bluetooth, podpora Dual SIM pro využití dvou telefonních čísel nebo handsfree režim z něj dělají všestranného pomocníka i pro podnikatele. Baterie s dlouhou výdrží U tlačítkových telefonů se většinou můžete spolehnout na dlouhou výdrž baterie a myPhone C1 LTE není výjimkou. Baterie s kapacitou 1800 mAh zajišťuje až 17 hodin nepřetržitých hovorů nebo až 350 hodin v pohotovostním režimu na jedno nabití. Dobíjení navíc usnadňuje oboustranný USB-C konektor. Fotoaparát, budík nebo svítilna Zachyťte všechny zajímavé momenty pomocí vestavěného fotoaparátu s rozlišením 2Mpx a LED bleskem. Ve výbavě navíc nechybí ani svítilna nebo budík. Žádaný kousek Tlačítkový telefon myPhone C1 LTE, lze zakoupit teď tu na stránkách umístěný v sekci klasické tlačítkové telefony! Získejte zlevněné produkty z této kategorie za super ceny.

Žádaný výrobek Tlačítkový telefon myPhone C1 LTE, černá od této skvělé značky myPhone jednoduše najdete právě nyní na našich stránkách pořád výhodně. Nyní lze objednat jen za 1 131 Kč.