Tlačítkový telefon pro seniory CPA Halo 11 Pro, červená POUŽITÉ,

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Snadná obsluha a velký displej Tlačítkový mobilní telefon CPA HALO... více informací »
Tlačítkový telefon pro seniory CPA Halo 11 Pro
Značka: neuvedeno
839 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Snadná obsluha a velký displej Tlačítkový mobilní telefon CPA HALO...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Snadná obsluha a velký displej Tlačítkový mobilní telefon CPA HALO 11 PRO v červeném provedení je určený pro všechny, kterým stačí se svým mobilním telefonem psát SMS zprávy a telefonovat přátelům. HALO 11 PRO vyniká svým velkým 2,4″ barevným displejem a velkými tlačítky, které dokážou mluvit a disponují Braillovým písmem pro nevidomé. Úplnou novinkou je nouzové sdílení polohy, které umožní zaslat polohu uživatele svému SOS kontaktu. Navíc díky 900mAh baterii vydrží mobilní telefon na jedno nabití až 10 dnů. SOS tlačítko a spousta dalších funkcí Na zadní straně telefonu se nachází velké SOS tlačítko, kterým lze v případě potřeby zavolat svým nouzovým kontaktům nebo jim zaslat svou polohu. Kromě toho se můžete těšit na základní multimediální funkce jako je FM rádio nebo hudební přehrávač, ale také na budík, kalkulačku nebo praktické foto kontakty. Pomyslnou třešničkou na dortu je výkonná LED svítilna na horní straně telefonu se samostatným bočním tlačítkem.

Oblíbený a akční produkt Tlačítkový telefon pro seniory CPA Halo 11 Pro, červená POUŽITÉ, od společnosti s dlouholetou tradicí neuvedeno dostanete zrovna opravdu levně! Zboží pořídíte teď u nás za 839 Kč.