Tlačítkový telefon pro seniory Evolveo EasyPhone EB, červená POUŽ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Tlačítkový telefon Evolveo EasyPhone EB Dáváte místo moderních... více informací »
Tlačítkový telefon pro seniory Evolveo EasyPhone
Značka: neuvedeno
712 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Tlačítkový telefon Evolveo EasyPhone EB Dáváte místo moderních...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Tlačítkový telefon Evolveo EasyPhone EB Dáváte místo moderních chytrých telefonů nadále přednost snadno ovladatelným tlačítkovým telefonům? Evolveo EasyPhone EB představuje telefon seniory v červené barvě s jednoduchým ovládáním pomocí tlačítkové klávesnice a přehledného 2,4“ barevného displeje, nabízí dlouhou výdrž baterie až dva týdny na jedno nabití a snadné dobíjení v nabíjecím stojánku. V případě nouze navíc umožní přivolat pomoc SOS tlačítkem odesílajícím SMS s lokalizací polohy. Jednoduché ovládání s velkými tlačítky Nejsou moderní chytré telefony s dotykovým ovládáním nic pro vás? Evolveo EasyPhone EB je se svými velkými a oddělenými tlačítky a přehledným menu stvořen pro jednoduché ovládání, které zvládnou i starší uživatelé. Snadno tak napíšete SMS zprávu nebo zadáte telefonní číslo, včetně možnosti nastavení až osmi rychlých předvoleb. SOS lokátor s lokalizací polohy Zejména starší uživatelé mohou mít občas problémy s orientací. Pokud se to stane, stačí stisknout SOS tlačítko, které vytočí předvolená čísla a odešle nouzovou SMS zprávu s lokalizací polohy. K jejímu určení využívá telefon mobilní GSM síť, jejíž přesnost je závislá na hustotě pokrytí sítě a tím pádem nabízí vyšší přesnost ve městech. Vestavěné FM rádio Zpříjemněte si volné chvíle poslechem svých oblíbených rozhlasových stanic. Vestavěné FM rádio s automatickým laděním stanic vám ve spojení se silným reproduktorem umožní užít si poslech bez nutnosti připojování sluchátek. Zapnutí FM rádia usnadňuje vyhrazené tlačítko na boku telefonu. Výdrž až 2 týdny a nabíjecí stojánek Tlačítkový telefon Easyphone EB nabízí díky baterii s velkou kapacitou 1400mAh velmi dlouhou výdrž až dva týdny na jedno nabití v pohotovostním režimu. Samotné dobíjení pak usnadňuje praktický nabíjecí stojánek, do kterého stačí vložit telefon a pomocí LED kontrolky sledovat stav jeho nabití. Velmi oblíbený kousek Tlačítkový telefon pro seniory Evolveo EasyPhone máte možnost koupit jednoduše tu v rubrice klasické tlačítkové telefony. Nyní si můžete koupit skvělé produkty ze zmíněné kategorie za výhodné peníze! To ale není všechno, náš sortiment je ale široký. Podívejte se také na více skvělých kousků od značky neuvedeno. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající kus Tlačítkový telefon pro seniory Evolveo EasyPhone EB, červená POUŽ od společnosti s úžasnou pověstí neuvedeno naleznete zrovna dnes opravdu levně. Nyní pořídíte od 712 Kč.