Topinkovač Ariete ART 158/36, 810W, bronzový

Topinkovač Ariete ART 158/36, bronzový Vynikající snídaně Je všeobecně známé, že snídaně je nejdůležitější jídlo dne a proto byste ji... více informací »
Topinkovač Ariete ART 158/36
Značka: Ariete
1 303 Kč
Ověřit dostupnost
Topinkovač Ariete ART 158/36, bronzový Vynikající snídaně Je všeobecně známé, že snídaně je nejdůležitější jídlo dne a proto byste ji...

Topinkovač Ariete ART 158/36, bronzový Vynikající snídaně Je všeobecně známé, že snídaně je nejdůležitější jídlo dne a proto byste ji neměli určitě podceňovat. Topinkovač Ariete ART 158/36, který je určen pro přípravu 2 topinek najednou, se postará o to, že si zamilujete jak chystání, tak především konzumaci snídaně. Praktické funkce Určitě oceníte automatické vyhazování chleba, dále možnost rozmrazování a ohřívání a v neposlední řadě pojistku proti vzpřímení chleba. Zásuvka na drobky Toustovač Ariete disponuje praktickou zásuvkou na drobky. Jakmile přístroj dokončí svoji práci, jednoduše ji vysunete a odstraníte všechny drobečky. Díky tomu je čištění a údržba velice snadná a rychlá. Tento levný produkt Topinkovač Ariete ART 158/36, 810W, bronzový lze sehnat právě zde na našich stránkách v sekci topinkovače. Nyní si můžete koupit parádní produkty z naší sekce za báječnou cenu.

Akční a ve slevě produkt Topinkovač Ariete ART 158/36, 810W, bronzový od kvalitního výrobce Ariete je k sehnání momentálně v naši nabídce za parádní cenu! Cena již od 1 303 Kč.