Topinkovač Braun HT1010WH, 900W, bílý

Topinkovač Braun HT1010WH Milujete čerstvě opečené a křupavé tousty, které si následně doplníte o další ingredience, ať už... více informací »
Topinkovač Braun HT1010WH
Značka: Braun
699 Kč
Ověřit dostupnost
Topinkovač Braun HT1010WH Milujete čerstvě opečené a křupavé tousty, které si následně doplníte o další ingredience, ať už...

Topinkovač Braun HT1010WH Milujete čerstvě opečené a křupavé tousty, které si následně doplníte o další ingredience, ať už sladké nebo slané? Váš starý topinkovač se rozbil nebo se prostě jen díváte po novém? Pak byste si určitě měli všimnout tohoto od značky Braun. Přístroj nabízí různé funkce, několik nastavení intenzity opékání, ale také především rovnoměrné propečení pečiva. 8 stupňů opečení Intenzitu opékání si můžete jednoduše zvolit hned v osmi stupních, takže pečivo lze propéct přesně tak, jak to máte rádi. Kromě opékání topinkovač nabízí také funkci rozmrazování, což oceníte v případě, když přijdete z práce domů a zapomenete nakoupit, jednoduše vyndáte pečivo z mrazáku a za pár chvil můžete večeřet. Různé funkce Pro rozpékání pečiva je součástí přístroje mřížka, na kterou pečivo položíte, zvolíte nastavení a pečivo se začne pomalu rozpékat. Jestliže opékáte pečivo, které je menší, než klasický toustový chleba, tak vám přijde vhod funkce extra vysunutí, s touto funkcí totiž i menší krajíce snadno vyjmete. Automatické centrování O to, aby plátky byly rovnoměrně opečeny z obou stran, se stará automatické centrování, které zajistí, že pečivo bude vždy v té nejlepší poloze. Snadná je i údržba topinkovače, veškeré drobky se hromadí v dolní části, kde se nachází tácek na drobky, který vždy stačí jen vyjmout a vyčistit.
Tento skvělý výrobek Topinkovač Braun HT1010WH, 900W, je dostupný bez problémů tady na našem webu umístěný v kategorii topinkovače! Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty z této známé sekce jednoduše online!

Velmi žádaný výrobek Topinkovač Braun HT1010WH, 900W, bílý od značky s dobrým jménem Braun je dostupný tady teď právě napořád výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 699 Kč.