Topinkovač Severin AT 9541, 800W, šedý

Topinkovač Severin AT 2590 Vynikající snídaně Je všeobecně známé, že snídaně je nejdůležitější jídlo dne a proto byste ji neměli určitě... více informací »
Topinkovač Severin AT 9541
Značka: Severin
809 Kč
Ověřit dostupnost
Topinkovač Severin AT 2590 Vynikající snídaně Je všeobecně známé, že snídaně je nejdůležitější jídlo dne a proto byste ji neměli určitě...

Topinkovač Severin AT 2590 Vynikající snídaně Je všeobecně známé, že snídaně je nejdůležitější jídlo dne a proto byste ji neměli určitě podceňovat. Topinkovač Severin AT 9541, který je určen pro přípravu 2 topinek najednou, se postará o to, že si zamilujete jak chystání, tak především konzumaci snídaně. Praktické funkce Díky automatickému centrování chleba je zajištěno rovnoměrné propečení a nikdy se vám nestane, že by půlka byla spálená a druhá půlka zcela nedotčena. Dále určitě oceníte možnost rozmrazování a ohřívání. Ohřívač housek Topinkovač Severin AT 9541 disponuje integrovaným ohřívačem housek, takže vždy budete mít pocit, jako byste se zrovna vrátili z toho nejvyhlášenějšího pekařství. Každé pečivo bude lahodně křupavé a teplé, jako vytažené rovnou z pece. Zásuvka na drobky Toustovač Severin disponuje praktickou zásuvkou na drobky. Jakmile přístroj dokončí svoji práci, jednoduše ji vysunete a odstraníte všechny drobečky. Díky tomu je čištění a údržba velice snadná a rychlá. Velmi žádaný výrobek Topinkovač Severin AT 9541, můžete koupit mimo jiné u nás umístěný v kategorii topinkovače! Prozkoumejte parádní produkty ve zmiňované sekci za nejnižší cenu. U zákazníků oblíbená značka Severin vás obohatí o top výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete další prověřené zboží od dodavatele Severin. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Super výrobek Topinkovač Severin AT 9541, 800W, šedý od top značky Severin můžete získat tady a teď právě za nejnižší cenu! Nyní nakoupíte za 809 Kč.