Topinkovač SMEG 50's Retro Style TSF02CREU, 1500W, krémový

Topinkovač 50s Retro Style Smeg TSF02CREU Chcete snídat stylově? S tímto toustovačem ve stylu padesátých let připravíte snídaní... více informací »
Topinkovač SMEG 50's Retro Style TSF02CREU
Značka: Smeg
5 050 Kč
Ověřit dostupnost
Topinkovač 50s Retro Style Smeg TSF02CREU Chcete snídat stylově? S tímto toustovačem ve stylu padesátých let připravíte snídaní...

Topinkovač 50s Retro Style Smeg TSF02CREU Chcete snídat stylově? S tímto toustovačem ve stylu padesátých let připravíte snídaní jako ve filmu. Možná vás dokonce přesvědčí udělat si na ni po ránu čas. V klidu si sednout a vychutnat si toto nejdůležitější jídlo dne ve velkém stylu. Nabízí ale víc než líbivý design. Kvalitní provedení Celý topinkovač je z kvalitního pochromovaného nerezu. Jen tlačítka jsou plastová. To zaručuje optimální vedení tepla a zároveň se nepopálíte. Tlačítka jsou navíc podsvícená, takže máte přehled o zvoleném režimu. Topinkovač má také protiskluzové nožičky a široký prostor (3,6 cm) pro opékané pečivo. Vejde se tedy do něj daleko víc než jen předkrájený toastový chleba. Například rozkrojená houska na sendvič. Vysoký výkon Topinkovač pohání 1500 W, se kterými budete mít svou snídani hotovou během chvilky. Silnější výkon a delší rošty umožňují opéct rychle až čtyři topinky naráz. Díky šesti stupňům opékání si je navíc můžete připravit, jak je máte rádi. Přístroj začne pracovat, jakmile spustíte páčkou topinky dovnitř. Až bude hotový, toast vyskočí. Také má funkci rozmrazování a rozpékání. Samozřejmostí je nerezový tácek na drobky, který vám usnadní úklid. Dokoupitelné příslušenství Pokud chcete snídat opravdu stylově, můžete si dokoupit mřížku na opékání, se kterou bude vyndávání toast hračka, a nemusíte se bát ho naplnit. Případně rozpékací rošt. S nimi se stanete opravdovým mistrem velké anglické snídaně.
Hodně oblíbený výrobek Topinkovač SMEG 50's Retro Style je k získání právě zde tu na našich stránkách v sekci topinkovače. Najděte si akční produkty z této oblíbené rubriky za báječnou cenu.

Tento designový produkt Topinkovač SMEG 50's Retro Style TSF02CREU, 1500W, krémový od společnosti s výborným jménem Smeg jde sehnat v naší internetové nabídce za parádní cenu. Ve skvělé akci za 5 050 Kč.