Topinkovač SMEG 50's Retro Style TSF02PGEU, 1500W, zelený

Topinkovač 50s Retro Style Smeg TSF02PGEU Chcete snídat stylově? S tímto toustovačem ve stylu padesátých let připravíte snídaní... více informací »
Topinkovač SMEG 50's Retro Style
Značka: Smeg
5 352 Kč
Ověřit dostupnost
Topinkovač 50s Retro Style Smeg TSF02PGEU Chcete snídat stylově? S tímto toustovačem ve stylu padesátých let připravíte snídaní...

Topinkovač 50s Retro Style Smeg TSF02PGEU Chcete snídat stylově? S tímto toustovačem ve stylu padesátých let připravíte snídaní jako ve filmu. Možná vás dokonce přesvědčí udělat si na ni po ránu čas. V klidu si sednout a vychutnat si toto nejdůležitější jídlo dne ve velkém stylu. Nabízí ale víc než líbivý design. Kvalitní provedení Celý topinkovač je z kvalitního pochromovaného nerezu. Jen tlačítka jsou plastová. To zaručuje optimální vedení tepla a zároveň se nepopálíte. Tlačítka jsou navíc podsvícená, takže máte přehled o zvoleném režimu. Topinkovač má také protiskluzové nožičky a široký prostor (3,6 cm) pro opékané pečivo. Vejde se tedy do něj daleko víc než jen předkrájený toastový chleba. Například rozkrojená houska na sendvič. Vysoký výkon Topinkovač pohání 1500 W, se kterými budete mít svou snídani hotovou během chvilky. Silnější výkon a delší rošty umožňují opéct rychle až čtyři topinky naráz. Díky šesti stupňům opékání si je navíc můžete připravit, jak je máte rádi. Přístroj začne pracovat, jakmile spustíte páčkou topinky dovnitř. Až bude hotový, toast vyskočí. Také má funkci rozmrazování a rozpékání. Samozřejmostí je nerezový tácek na drobky, který vám usnadní úklid. Dokoupitelné příslušenství Pokud chcete snídat opravdu stylově, můžete si dokoupit mřížku na opékání, se kterou bude vyndávání toast hračka, a nemusíte se bát ho naplnit. Případně rozpékací rošt. S nimi se stanete opravdovým mistrem velké anglické snídaně.
Kvalitní a velmi žádaný výrobek lze koupit snadno tady a teď na našem webu v populární rubrice topinkovače. Nyní můžete koupit parádní výrobky z této sekce za super peníze. To ovšem není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce také další prověřené zboží od dodavatele Smeg. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Smeg pro své zákazníky dodává špičkový sortiment.!

Tento výjimečný produkt Topinkovač SMEG 50's Retro Style TSF02PGEU, 1500W, zelený od výrobce s dobrým jménem Smeg můžete nakoupit zde nyní v bezva akci! Cena od 5 352 Kč.