TP-LINK TL-WA850RE OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Opakovač signálu společnosti TP-LINK se postará o... více informací »
TP-LINK TL-WA850RE OBAL POŠKOZEN
Značka: TP-link
449 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Opakovač signálu společnosti TP-LINK se postará o...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Opakovač signálu společnosti TP-LINK se postará o rozšíření pokrytí a zesílení intenzity signálu již existující bezdrátové Wi-Fi sítě a eliminuje tak mrtvé body ve vaší domácnosti či kanceláři bez pokrytí signálem. Díky bleskové rychlosti celých 300 Mbit/s, tlačítku pro rozšíření vzdálenosti a elegantnímu designu pro umístění na stěnu nebylo rozšíření bezdrátové sítě nikdy jednodušší a příjemnější. K tomu všemu je navíc opakovač vybaven ethernetovým portem pro připojení zařízení pomocí kabelu.Miniaturní rozměry a vydařený design určený pro umístění na stěnu dodává opakovači potřebnou flexibilitu pro časté přemisťování dle potřeby. Stačí se jednou připojit k již existujícímu bezdrátovému routeru a podle potřeby opakovač odpojit a ppřipojit v jiné místnosti, a to bez nutnosti jej znovu nastavovat.Bez použití speciálních kabelů nebo drátů si v dosahu bezdrátové sítě lehko rozšíříte pokrytí stisknutím jediného tlačítka WPS na opakovači a následn do 2 minut na routeru, či naopak. Není potřeba nic zdlouhavě nastavovat a nepotřebujete si ani pamatovat žádné heslo!Kromě funkce rozšíření bezdrátové sítě je opakovač vybaven také praktickým ethernetovým portem pro připojení zařízení bez podpory Wi-Fi k bezdrátové síti ve vaší firmě či domácnosti. Blu-ray přehrávače, herní konzole, DVD přehrávače či chytré televize s podporou internetu se tak lehko připojí k internetu i do vaší domácí sítě.

Tento vynikající kus TP-LINK TL-WA850RE OBAL POŠKOZEN originál od značky TP-link jednoduše seženete zde nyní ve výprodejové akci! Výhodně teď u nás za 449 Kč.