True Wireless sluchátka Aiwa AT-X80E II, černá

True Wireless sluchátka AIWA AT-X80E II Vynikající bezdrátová sluchátka bez jediného kabelu Aiwa AT-X80E II. přináší maximální svobodu při pohybu... více informací »
True Wireless sluchátka Aiwa AT-X80E
Značka: Aiwa
1 611 Kč
Ověřit dostupnost
True Wireless sluchátka AIWA AT-X80E II Vynikající bezdrátová sluchátka bez jediného kabelu Aiwa AT-X80E II. přináší maximální svobodu při pohybu...

True Wireless sluchátka AIWA AT-X80E II Vynikající bezdrátová sluchátka bez jediného kabelu Aiwa AT-X80E II. přináší maximální svobodu při pohybu i při poslechu. Nabízí totiž připojení přes nový Bluetooth 5.1, velké měniče se skvělým zvukem, dlouhou výdrž nebo také hadnsfree telefonování a spolupráci s chytrými asistenty. To vše navíc v elegantní a především ergonomické konstrukci s nízkou váhou a ochranou proti vodě. Skvělý výkon O co nejlepší zvukový přednes se starají především velké 8mm měniče, které se stanou zárukou hlubokých basů i křišťálově čistých výšek. Opravdové detaily pro každý tón pak zajistí podpora pro zvuk ve vysokém rozlišení. Stabilní připojení Zvuková kvalita sluchátek AT-X80E II nijak netrpí ani na bezdrátové připojení. Technologie Bluetooth 5.1 jej totiž nejen maximálně stabilní, ale ještě lépe se vypořádává s bezdrátovým přenosem a minimalizací ztrát. Automatické párování Velkou výhodou, která pomůže ušetřit značné množství času je automatické párování, které spojí sluchátka s vaším telefonem či jiným zařízením, se kterým jste je naposledy používali ihned po jejich vyjmutí s pouzdra. Jste tak připraveni poslouchat doslova během sekundy. Dlouhá výdrž Integrovaná baterie a dobíjecí poskytnou sluchátkům krásných šest až osm hodin, které využijete k poslechu hudby, audioknih nebo podcastů. Máte tak k dispozici výdrž nejn na cestu do práce a domům, ale klidně na celé odpoledne. Praktický displej Abyste se i přes velkou výdrž včas vyhnuli úplnému vybití a nemuseli trávit cestu do školy či do práce bez oblíbené hudby, je pouzdro vybaveno velkým a dobře čitelným LED displejem, který je vždy připravený poskytnou informace o aktuálním nabití. Handsfree volání Do malého těla sluchátek se vešel i integrovaný mikrofon, který dostal na starosti zpracování hadsfree hovorů. Přijmutí pak navíc zvládnete pomocí jediného tlačítka, takže abyste příchozí hovor vyřídili, nemusíte telefon ani vyndat z kapsy. Třešničkou na dortu je pak navíc spolupráce s chytrými asistenty.
Exkluzivní produkt True Wireless sluchátka Aiwa AT-X80E je k sehnání nyní tady na stránkách v sekci audio! Nyní si můžete koupit akční kusy z této oblíbené kategorie v akci. To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás více produktů od dodavatele Aiwa. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Aiwa svým zákazníkům nabízí kvalitní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento akční a ve slevě výrobek True Wireless sluchátka Aiwa AT-X80E II, černá od top značky Aiwa snadno pořídíte v naší aktuální nabídce ve výprodejové akci. Právě nyní za skvělou cenu 1 611 Kč.