True Wireless sluchátka Aiwa AT-X80Q, bílá

True Wireless sluchátka AIWA AT-X80Q Vynikající bezdrátová sluchátka bez jediného kabelu Aiwa AT-X80Q. přináší maximální svobodu při pohybu i... více informací »
True Wireless sluchátka Aiwa
Značka: Aiwa
1 251 Kč
Ověřit dostupnost
True Wireless sluchátka AIWA AT-X80Q Vynikající bezdrátová sluchátka bez jediného kabelu Aiwa AT-X80Q. přináší maximální svobodu při pohybu i...

True Wireless sluchátka AIWA AT-X80Q Vynikající bezdrátová sluchátka bez jediného kabelu Aiwa AT-X80Q. přináší maximální svobodu při pohybu i při poslechu. Nabízí totiž připojení přes nový Bluetooth 5.1, velké měniče se skvělým zvukem, dlouhou výdrž nebo také hadnsfree telefonování a spolupráci s chytrými asistenty. To vše navíc v elegantní a především ergonomické konstrukci s nízkou váhou a ochranou proti vodě. Skvělý výkon O co nejlepší zvukový přednes se starají především velké 13mm měniče, které se stanou zárukou hlubokých basů i křišťálově čistých výšek. Opravdové detaily pro každý tón pak zajistí podpora pro zvuk ve vysokém rozlišení. Zvuková kvalita sluchátek pak nijak netrpí ani na bezdrátové připojení. Technologie Bluetooth 5.1 jej totiž nejen maximálně stabilní, ale ještě lépe se vypořádává s bezdrátovým přenosem a minimalizací ztrát. Dlouhá výdrž Integrovaná baterie a dobíjecí poskytnou sluchátkům krásných čtyři až pět hodin, které využijete k poslechu hudby, audioknih nebo podcastů. Máte tak k dispozici výdrž nejen na cestu do práce a domům, ale klidně na celé odpoledne. Abyste se i přes velkou výdrž včas vyhnuli úplnému vybití a nemuseli trávit cestu do školy či do práce bez oblíbené hudby, je pouzdro vybaveno velkým a dobře čitelným LED displejem, který je vždy připravený poskytnou informace o aktuálním nabití. Snadné ovládání Velkou výhodou, která pomůže ušetřit značné množství času je automatické párování, které spojí sluchátka s vaším telefonem či jiným zařízením, se kterým jste je naposledy používali ihned po jejich vyjmutí s pouzdra. Do malého těla sluchátek se v neposlední řadě vešel i integrovaný mikrofon, který dostal na starost zpracování hadsfree hovorů. Přijmutí pak navíc zvládnete pomocí jediného dotyku, takže abyste příchozí hovor vyřídili, nemusíte telefon ani vyndat z kapsy. Třešničkou na dortu je pak navíc spolupráce s chytrými asistenty.

Tento velmi žádaný produkt True Wireless sluchátka Aiwa AT-X80Q, bílá od top výrobce Aiwa je k dostání tady pořád výhodně! Teď za akční cenu 1 251 Kč.