True Wireless sluchátka Happy Plugs Air 1 Plus In-Ear, zlatá POUŽ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Nejnovější technologie sluchátek Představujeme vám absolutní... více informací »
True Wireless sluchátka Happy Plugs
Značka: neuvedeno
799 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Nejnovější technologie sluchátek Představujeme vám absolutní...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Nejnovější technologie sluchátek Představujeme vám absolutní módní novinku sluchátka Air 1 Plus In-Ear, které vás oslní nejen vytříbeným švédským stylem, ale i novou bezdrátovou technologií čistého a plného zvuku. O perfektní přenos zvuku se postarají kodeky AAC a aptX, a tak si kdykoli a kdekoli můžete vychutnat svůj oblíbený film nebo seriál. Díky technologii Qualcomm CVC 8.04, která redukuje okolní zvuky, se můžete těšit na mimořádnou kvalitu ničím nerušeného hovoru. Nabitá sluchátka po celý víkend Vyražte na dovolenou se sluchátky v uších a relaxujte při vašich oblíbených skladbách až 6,5 hodiny. Poté můžete až 5krát dát sluchátka do ochranného pouzdra dobít a užívat si muziku plnými doušky znovu a znovu. Perfektní přenos zvuku Zažijte nejlepší hudební zážitek čistého bezdrátového zvuku plné kvality a užívejte si krásně znělou muziku. Sluchátka navíc podporují iOS i OS Android. Neobvykle rychlé nabíjení Spěcháte-li na autobus nebo na vlak a sluchátka jsou vybitá, dejte je do krabičky na 10 minut, poté pěkně zpátky do uší a poslouchejte skladby po dlouhých 90 minut. Plná kontrola hlasem a dotekem Už nikdy nepoužívejte svůj telefon pro správu hudby nebo příjem či ukončení hovoru, k tomu nyní máte sluchátka Air 1 Plus In-Ear se 14 prvkovým dotykovým ovládáním.

Tento vynikající kousek True Wireless sluchátka Happy Plugs Air 1 Plus In-Ear, zlatá POUŽ od našeho výrobce neuvedeno můžete sehnat právě nyní na našich stránkách za výhodné peníze! Produkt momentálně prodáváme za 799 Kč.